Відкрийте для себе

СУШИЛЬНІ МАШИНИ

  • SensiCare
  • GentleCare
  • DelicateCare

CycloneCare: сушіння повітрям – підходить навіть для делікатних речей

Система CycloneCare забезпечує рівномірне та делікатне сушіння повітрям, зберігаючи форму речей, їх вигляд та відчуття новизни. Такий догляд підходить навіть шовку та речам, що потребують делікатної обробки.

Шовк зберігає форму

Усім відомо, що шовк не підходить для сушіння: він починає зминатись  та втрачає форму. Система CycloneCare обдуває речі повітрям з усіх боків . Система створює спіральний повітряний потік, який досягає таких важкодоступних місць, як кишені та шви, а також забезпечує швидке, точне та рівномірне сушіння. Це дозволяє шовку зберігати форму так само, як при традиційному сушінні.

DelicateCare – ваш бездоганний зовнішній вигляд під повним контролем.

Система DelicateCare підбирає для догляду за конкретною тканиною потрібні температуру та рух барабану. Це стосується і делікатних речей, вовни чи спеціалізованого верхнього одягу – усі властивості будуть збережені.

Ніякої усадки, чи втрати форми

Тепер можна, не ризикуючи, сушити навіть найтонші вовняні светри. Система DelicateCare підбирає рух барабану, який не дозволяє вовняним речам скручуватись, щоб уникнути усадки. Вона забезпечує винятковий результат сушіння без усадки та втрати форми – порівняно із сушінням у розправленому вигляді. 

Збереження та відновлення водовідштовхуючих властивостей

Система DelicateCare зберігає та відновлює водовідштовхуючі властивості вашого спеціалізованого верхнього одягу краще, ніж при сушінні на повітрі. Система DelicateCare регулює температуру, захищаючи одяг із мембранних тканин, гарантуючи необхідні параметри  теплового впливу. 

GentleCare: приємний ефект новизни триває довше

Система GentleCare сушить одяг при температурі у 2 рази нижче порівняно зі звичайними сушильними машинами; одяг не піддається пересушуванню. Це дозволяє довше зберігати текстуру тканини і значно зменшить як енергоспоживання, так і тривалість сушіння. 

SensiCare: дбайлива сушильна машина для щоденного прання

Система SensiCare визначає вологість кожного завантаження та коригує час сушіння, захищаючи  одяг від перегрівання. Ви економите час та електроенергію без будь-якої втрати ефективності. Догляд без турбот.

  • SensiCare
  • GentleCare
  • DelicateCare