Деталі продукту

Зберігайте продукти максимально свіжими, ніби ви щойно придбали їх, з холодильником 600 MultiFlow. Наша технологія забезпечує циркуляцію холодного повітря для підтримання стабільної температури. Цей процес охолодження краще зберігає продукти та попереджає їхнє висихання.

Переваги

Electrolux - Окремостояча холодильна камера - ERF4162AOX

Максимальне збереження смаку з MultiFlow

Продукти зберігаються в найкращому стані завдяки MultiFlow. Наша технологія підтримує стабільну температуру всередині холодильника, запобігаючи висиханню продуктів. Вона створює середовище, що зберігає продукти смачними до наступного відвідування вами магазину.

Захист якісних інгредієнтів з FreshBox

Ми створили FreshBox, аби подбати про якісні інгредієнти. Зберігайте м'ясо і рибу в ідеальному стані у цьому спеціальному ящику, окремо від інших інгредієнтів. Він підтримує нижчу температуру, ніж у всьому холодильнику, зберігаючи свіжість та смак.

Холодильник без запахів з фільтром CleanAir

Насолоджуйтеся свіжим запахом у холодильнику завдяки фільтру CleanAir. Наш фільтр використовує вугілля для нейтралізації сильних запахів, захищаючи натуральний аромат ваших продуктів.

Electrolux - Окремостояча холодильна камера - ERF4162AOX

Легке управління з електронними сенсорними елементами керування

Електронні сенсорні елементи керування забезпечують легкий доступ до налаштувань і функцій холодильника, тому ви можете легко змінити температуру в залежності від ваших потреб. Повний контроль під рукою.

Відмінне освітлення холодильника

Відмінна видимість завдяки вбудованому світлодіодному освітленню. Воно забезпечує яскраве світло, що світить рівномірно у всьому приладі. А завдяки передовій технології, ця підсвітка надзвичайно енергоефективна, — вона споживає у 10 разів менше енергії, ніж стандартне освітлення.

Аксесуари

Підтримка

Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

 

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Слідкуйте за гарантіями на ваші прилади
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyElectrolux Сервісні питання
woman on couch with mobile phone