ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО БЕЗПЕКИ: Ми відкликаємо деякі акумуляторні пилососи Electrolux Pure F9 через можливу проблему з безпекою.
Дізнатися більше
E5KM1-4SWB

Занурювальний міксер Create 5

Деталі продукту
hidden
Немає в наявності на www.electrolux.ua
hidden
Повідомити про наявність
  • Фахівці контакт-центру дадуть відповідь на ваші питання і зорієнтують стосовно: наявності, вартості, гарантії на товар, умов доставки та оплати.

Потужність, Вт1200
Довжина кабелю живлення, м1.2
КолірБілий Solid
Основний колірНержавеюча сталь
ФункціяПриготування їжі
СкребокНемає
Деталі продукту
Кухонний комбайн Create 5 допомагає готувати смачнючу випічку, зокрема хліб і шоколадні тістечка. Планетарна мішалка й потужний двигун гарантують оптимальний і стабільний результат. Кухонний комбайн Create 5 із міцним корпусом, виготовленим методом лиття під тиском, допоможе вам приготувати смачну випічку на вихідні й багате частування до свят.
Electrolux - Погружний блендер - E5KM1-4SWB
Оптимальний результат завдяки планетарній мішалці

Планетарна мішалка гарантує ретельне перемішування всіх інгредієнтів без жодних грудочок, створюючи бездоганно однорідну суміш незалежно від фізичного об’єму страви, яка готується.

Electrolux - Погружний блендер - E5KM1-4SWB
Двигун потужністю 1200 Вт

Щоб замісити тісто для корисного цільнозернового хліба чи тонкої основи для піци, потрібен потужний двигун. Потужний двигун є надійним і універсальним помічником під час приготування тіста за різними рецептами.

Electrolux - Погружний блендер - E5KM1-4SWB
П’ятилітрова чаша з нержавіючої сталі

Велика чаша дає змогу готувати великі й малі частування, від кексів для зустрічі в тісному сімейному колі до смачних святкових тортів.

Electrolux - Погружний блендер - E5KM1-4SWB
Різноманітні інструменти

Для приготування смачної й корисної випічки потрібні різноманітні інструменти. Готуйте улюблений хліб на заквасці, вершкову глазур і безе за допомогою гачка-мішалки, лопатки з нелипким покриттям та кулястого віничка.

Кілька швидкостей та імпульсний режим

Шість різних швидкостей та імпульсний режим дають змогу завжди досягати ідеального результату під час збивання нежирних вершків, замішування тугого тіста тощо.

woman on couch with mobile phone
Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки