Деталі продукту

Вакуумний блендер Explore 6 відсмоктує з чашки зайве повітря. Це запобігає окисленню та допомагає зберегти вітамін C для створення смачних і свіжих смузі.

Переваги

Electrolux - Настільний блендер - E6VB1-8ST

Змішування з технологією вакуумування для кращої якості, свіжості та смаку їжі.

Наша технологія вакуумування запобігає окисленню під час і після змішування. Це допомагає зберегти вітамін C та антиоксиданти. Завдяки цьому можна готувати поживні напої яскравих кольорів з найніжнішою текстурою.

Electrolux - Настільний блендер - E6VB1-8ST

Змішуйте, зберігайте або беріть із собою.

Змішуйте, зберігайте та беріть у дорогу смузі з цією пляшкою «3 в 1». Завдяки вакуумній помпі та герметичній кришці напої залишаються свіжими довше. Ваші напої зберігають вітамін C і приємний смак навіть у дорозі.

Electrolux - Настільний блендер - E6VB1-8ST

Відмінне змішування за допомогою лез TruFlow®

Леза Truflow® забезпечують бажану текстуру під час кожного змішування. Шість лез TruFlow® покращують циркуляцію інгредієнтів і дають змогу створювати улюблені суміші з більш однорідною текстурою (до 48 %*).*Порівняно з блендером Electrolux Create 3 (E3TB1-4GB) за даними випробувань у власній лабораторії (2021 р.) шляхом вимірювання кількості залишків, розмір яких перевищує 1 мм, після використання протягом 1 хвилини на максимальній швидкості для приготування стандартного рецепта згідно з IEC60335-2-14

Жаротривка скляна чаша для гарячих і холодних сумішей

Блендер Explore 6 Vacuum підходить для приготування найрізноманітніших сумішей. У чаші з боросилікатного скла, яке витримує екстремальні перепади температур до 100 °C, можна змішувати будь-які страви, зокрема свіжі смузі, холодні напої та гарячі супи. Перед наливанням кип'ятку необхідно витримати чашу принаймні 4 години за кімнатної температури (25 °C).

Electrolux - Настільний блендер - E6VB1-8ST

Надійний і потужний двигун на 1400 Вт

Отримати бажану текстуру неймовірно легко. Потужний двигун обертає леза, які можуть ефективно переробити будь-які інгредієнти, наприклад змішати ніжний суп чи подрібнити лід.

Підтримка

Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyElectrolux Сервісні питання
woman on couch with mobile phone