Деталі продукту

Парова праска Refine 600 дозволяє швидко та без зусиль позбутися складок на одязі. З рівномірним розподілом пари та індикатором нагрітої поверхні, що повідомляє, коли праска гаряча.

Переваги

Швидка та потужна.

Насолоджуйтеся хорошими результатами прасування завдяки ідеальному балансу тепла, пари та тиску. Швидке нагрівання та рівномірний розподіл пари дозволяють вашій прасці видаляти складки на одязі за 30 секунд.

Стійка до механічних пошкоджень поверхня GLISSIUM™ 175.

Поверхня GLISSIUM™ 175 є стійкою до механічних пошкоджень, має безліч отворів для рівномірного розподілу пари та легко ковзає по вашому одягу.

Сенсор температури.

Ви зрозумієте, коли вашу праску можна безпечно сховати після використання. Індикатор гарячої поверхні на кінчику праски визначає, коли поверхня гаряча.

Протикрапельна система.

Мінімізуйте ризик появи слідів від води на одязі. Протикрапельна подвійна металева конструкція праски запобігає потраплянню води в парову камеру, коли температура занадто низька.

Функція автоматичного очищення.

Доглядайте за праскою так само, як і за одягом, запобігаючи небажаному утворенню вапняного нальоту. Розчин для захисту від накипу FlushClean дозволяє легко видаляти накип, промиваючи систему водою.

Підтримка

Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyElectrolux Сервісні питання
woman on couch with mobile phone