Деталі продукту

Встановлення без інструментів на вікнах із бічними петлями для швидкого й ефективного охолодження повітря в кімнаті.
Швидкодійні затискачі та текстильні розсувні бічні панелі забезпечують швидке й легке встановлення. Завдяки тому, що тепле повітря не потрапляє в кімнату, заощаджується до 28% енергії, а час охолоджується скорочується на 50%.

Переваги

Electrolux - Air Purifier - EWKIT5

Заощадження енергії

Якщо не впускати в кімнату тепле повітря й не випускати назовні охолоджене, під час охолодження можна заощадити до 28% енергії*.

*Якщо кімнатна температура становить 26°C, а задана — 20°C, з преміальним віконним комплектом ви витратите на 28% енергії менше, ніж без віконного комплекту. Результати тестування з використанням Electrolux 9K (клас A) у кімнаті 14 м2 за вологості 60% і зовнішньої температури 30°C протягом 4,5 год.

Electrolux - Air Purifier - EWKIT5

Швидке охолодження й обігрівання

Новий віконний комплект дає змогу досягти заданої температури на 50% швидше* порівняно зі звичайним віконним комплектом або виставлянням шланга безпосередньо з вікна.

*Якщо кімнатна температура становить 26°C, а задана — 24°C, з преміальним віконним комплектом ви зможете досягти її за 19 хвилин, а без віконного комплекту — за 47 хвилин. Результати тестування з використанням Electrolux 9K (клас A) у кімнаті 14 м2 за вологості 60% і зовнішньої температури 30°C.

Electrolux - Air Purifier - EWKIT5

Швидке встановлення без інструментів

Інноваційний віконний комплект швидко й легко встановлюється та знімається без використання інструментів чи клейкої стрічки.

Electrolux - Air Purifier - EWKIT5

Легка адаптація й регулювання

Завдяки регульованим телескопічним ущільнювальним панелям, текстильним панелям і втяжним затискачам віконний комплект можна встановити на вікнах різної ширини й висоти (з бічними петлями). Може використовуватися з будь-яким переносним кондиціонером зі шлангом діаметром 15 см.

Сумісність

Може використовуватися з будь-яким переносним кондиціонером із круглим випускним шлангом діаметром 15 см

Аксесуари

Підтримка

Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyElectrolux
woman on couch with mobile phone