Деталі продукту

Наш найкомпактніший мішковий пилосос забезпечує ефективне всмоктування пилу й бруду з поверхонь будь-якого типу. Насадка AllFloor має окремі режими: для очищення твердої підлоги та килимових покриттів, а аксесуари зручно кріпляться на корпус приладу, щоб завжди бути під рукою.

Переваги

Потужне всмоктування пилу. Із першого разу

Ефективний і простий у використанні пилосос спрощує процес прибирання. Завдяки новій насадці AllFloor і потужному всмоктуванню ви можете без зусиль видаляти пил і бруд з твердих підлог і килимів. А змінити її режим можна одним рухом ноги.

"Маневрений пилосос для легкого прибирання "

Ергономічна конструкція пилососа дає змогу прибирати поверхню площею до 72 квадратних метрів, не змінюючи розетку. Завдяки телескопічній трубі, великим колесам і радіусу охоплення 8,5 метрів ви можете легко очистити підлогу від бруду навіть у дуже великому приміщенні.

Гігієнічно чиста домівка

Система фільтрації здатна вловлювати до 99,99%* дрібних часток розміром до 1 мікрона, тобто дрібний пил і пилові кліщі, забезпечуючи чистоту повітря на виході.

*За результатами внутрішніх випробувань фільтрації мікрочастинок пилу розміром 0,3–10 мікрон відповідно до стандарту IEC62885-2:2021, 5.14 під час прибирання стандартного розміру частинок піску/пилу.

Зручне зберігання, аксесуари під рукою

Перетворіть прибирання на пригоду за допомогою простого у використанні пилососа. Його компактні розміри ідеально підійдуть для будь-якої оселі, а завдяки зручній фіксації аксесуарів на корпусі всі потрібні інструменти завжди будуть під рукою.

Більш дбайливий вибір

Мішковий пилосос 5000 та його головну насадку виготовлено з використанням до 37% вторинного пластику*.

«* Без урахування додаткових аксесуарів​ * Додаткова відмова від відповідальності для Франції: пилосос, включно з усіма аксесуарами, виготовлено з умістом вторинної сировини до 19% від загальної ваги, яка складається з вторинного пластику»