Electrolux - Сушильна машина з тепловим насосом - EW8HR458B

Індивідуальні цикли, винятковий догляд

Система DelicateCare регулює температуру та рух барабану відповідно до типу тканини для забезпечення саме такого догляду, який потрібен. Якість одягу зберігається.

Electrolux - Сушильна машина з тепловим насосом - EW8HR458B

Точне сушіння для кожного завантаження

Система SmartSense визначає вологість кожної речі під час сушіння. Це означає, що весь одяг рівномірно висушений та захищений від надмірного нагрівання, для забезпечення абсолютної точності сушіння.

Electrolux - Сушильна машина з тепловим насосом - EW8HR458B

Менше нагріву, більше догляду

Cистема GentleCare сушить одяг за температури, майже вдвічі нижчій, ніж звичайні сушильні машини, тому він ніколи не піддається надмірному нагріванню.

Electrolux - Сушильна машина з тепловим насосом - EW8HR458B

Сушіть більше та рівномірніше

Наші програми для постільної білизни та змішаного завантаження здатні ефективно висушити навіть ще більше білизни, без необхідності сушити її у декілька підходів. Заощадження часу та енергії. Зручне рішення на кожен день.

Electrolux - Сушильна машина з тепловим насосом - EW8HR458B

Менше часу, більше догляду

Наша система SensiCare регулює час сушіння відповідно до рівнів вологості кожного завантаження, заощаджуючи час та енергію без зниження якості догляду.

Розумний підхід до сішки ваших речей. Сушильна машина з тепловим насосом EW8HR458B автоматично визначить розмір завантаження, встановить оптимальну температуру, залишкову вологість та тривалість циклу залежно від типу тканини.

Технічна специфікація

монтажна схема
Ключові характеристики
 • Клас енергоспоживання (фактичний): A++
 • Двигун: Інверторний
 • Клас енергоспоживання: A++
 • Номінальна напруга, В: 230
 • Потужність, Вт: 900
 • Висота, мм: 850
 • Ширина, мм: 596
Деталі
 • Максимальне завантаження: 8.0 кг
 • Технологія теплового насосу забезпечує безпрецедентну енергоефективність
 • Датчик сушильного барабана: сушильний барабан визначає, коли одяг висушено відповідно до вказаного рівня : Електронне обладнання сушильного барабана вимірює рівень вологи тканин і припиняє сушіння, коли залишок вологи досягає визначеного рівня.
 • Додаткові програми сушіння з регульованою тривалістю
 • Програми для прання бавовни: Сушіння для зберігання, Cupboard dry plus, Дуже сухо, Сушіння для прасування
 • Програми для прання синтетики: Сушіння для зберігання, Дуже сухо, Сушіння для прасування
 • Зворотне обертання розпрямляє одяг і запобігає заплутуванню одягу і утворенню зморшок
 • Тип дисплея: Сенсорний РК-дисплей
 • Функція відкладеного пуску
 • Індикатор стану сушіння для: Розправлення складок/завершення, Охолодження, Сушіння для зберігання, Сушіння, Дуже сухо, Сушіння для прасування
 • Індикатори для: Конденсатор, Фільтр, Резервуар
 • Розташування і ємність бака для конденсату: Панель ліворуч, 5.28 л
 • Ніжки: 4 регульовані ніжки
Продуктивність
 • Двигун: Інверторний
 • Рівень шуму під час сушки (IEC704-3), дБ(А): 0
Установка
 • Висота, мм: 850
 • Ширина, мм: 596
 • Глибина, мм: 638
 • Колір: Білий
 • Сила струму, А: 5
Енергія
 • Клас енергоспоживання (фактичний): A++
 • Клас енергоспоживання: A++
 • Потужність, Вт: 900
Інше
 • PNC: 916 098 219
 • Номінальна напруга, В: 230
 • Аксесуари: Немає
 • Аксесуари: Прямий зливний шланг, Монтажний комплект

Аксесуари

Додаючи наші серветки для сушильної машини на кожному циклі сушіння, ви отримаєте гладший одяг, я...

Відгуки

Оцінити товар

Будь ласка, допоможіть нам у удосконаленні нашої техніки

Ваші відгуки дозволяють нам безперервно вдосконалювати нашу техніку, а також можуть допомогти зробити вірний вибір іншим користувачам. Використовуйте зірки, щоб розпочати ваш відгук.

Написати відгук

Ласкаво просимо! Це ваш простір. Скажіть нам, що ви думаєте. Поділіться, і вас почують.

Перегляньте як гість або увійдіть і залиште відгук

Воно буде показано поряд з вашим відгуком

{{ props.errorNickname }}

Нам потрібна ваша електронна адреса, щоб підтвердити ваш відгук

Найбільш корисні відгуки сфокусовані на якості, дизайні та враженнях від використання товару. Щоб надати відгук щодо сервісу, доставки чи установки виробу, будь ласка зверніться до Контакт Центру. Всі відгуки проходять попередню модерацію. БІльше інформаціі ви можете знайти у Правила відгуків.

Необхідно прийняти положення і умови

Дякуємо за ваш відгук

Перевірте вашу поштову скриньку на наявність листа з підтвердженням.

5
Наше открытие года

від Елена на 06 липня 2019

Решение о приобретении сушильной машины было принято в связи с тем, что у меня аллергия на пыль, а также стала надоедать вечно разобранная сушилка с вещами. Выбор был непростым, в итоге наша семья остановилась на модели EW8HR458B. С момента покупки в магазине М-Видео не прошел еще год, но я постоянно сушу в машине постельное белье, полотенца, которые после сушки становятся очень мягкими и приятными. Муж отказывается пользоваться полотенцами, если они не были посушены в машине. В фильтре собираtтся очень много ворса, а значит меньше пыли летает в воздухе при использовании. Здорово сушить пуховые изделия и куртки, во-первых, это очень быстро, во-вторых, они становятся пышными. Но! Мной сделано еще одно очень приятное и важное для меня открытие — у нас в семье есть много вещей, особенно трикотажных, которые ну очень тяжело разглаживаются, и как бы не старался, остаются заломы. После сушки в машине эти вещи разглаживаются моментально. Конденсат используется в утюг. Электронергии машина тратит очень мало. Единственное, при стирке я перестала использовать кондиционер для белья, т.к. потом при сушке в машине в воздухе летают запахи от него, и я чихаю. Да и смысл в кондиционере отпадает, белье и так становится мягкое. Благодаря тому, что не нужно использовать слив для воды, машина пока стоит в уголке в комнате, но после ремонта перебазируется в ванную. Следует отметить, грамотно продуманное управление функциями машины.

Докладніше

Вважаете цей відгук корисним?

5
Отличное соотношение по цене-качеству

від Ольга на 29 травня 2019

Сушильную машину приобрели в комплекте со стиральной машиной полгода назад. Оказалась незаменимая вещь для нашей семьи, забыли про сушку вещей на веревках на лоджии и на напольной сушилке. Сушим вещи на разных режимах, всегда можно подобрать оптимальный. Иногда сами просто устанавливаем на время час или полтора. Высушивает вещи быстро и качественно, вещи практически не мнутся. Удобно, что есть таймер, можно устанавливать на ночное время. Сушильная машина очень вместительная, можно сушить объемные одеяла, пледы, покрывала, несколько комплектов белья и пр. С сушкой верхней одежды (пуховиков, мембраны) проблем тоже никогда не было, пух в пуховиках не сбивается в комочки и высыхает полностью. После каждой сушки нужно выливать воду и очищать пылесборник, но это не напрягает, быстро привыкли. Сушильную машину установили на стиральную машину, использую специальное крепление, очень удобно. Шум при работе есть, но не слишком сильный. Стильный дизайн с черной панелью управления и люком идеально вписался в нашу ванную комнату. Пыли в квартире стало меньше, это очень важно, особенно, когда есть маленькие дети. Сушильная машина одна из главных помощниц в доме, надо было покупать еще раньше).

Докладніше

Вважаете цей відгук корисним?

Вам може сподобатися

Electrolux - Сушильна машина з тепловим насосом - EDH3488GOW
Сушильна машина з тепловим насосом

Сушильна машина DelicateCare безпечно та лагідно сушить все, що ви випрали, — навіть речі з найделікатніших тканин, таких як шовк, вовна і кашемір. Це означає, що ви можете бути впевнені, що завжди виглядатимете ідеально.

Electrolux - Сушильна машина з тепловим насосом - EW8HR259ST Design Award 2018
PerfectCare 800 Сушильна машина з тепловим насосом

Одяг зберігатиме чудовий вигляд з системою DelicateCare у нашій сушильній машині PerfectCare 800. Вона налаштовує відповідну температуру для одягу, у той час як рух барабану регулюється відповідно до типу тканини.

 • Фаворит успіху 2018
Electrolux - Сушильна машина з тепловим насосом - EW8HR359S Design Award 2018
PerfectCare 800 Сушильна машина з тепловим насосом

З нашою системою DelicateCare ви можете бути впевнені, що після сушильної машини PerfectCare 800 одяг матиме чудовий вигляд та залишиться приємним на дотик. Температуру буде виставлено відповідно до типу одягу, а режим роботи барабана — до тканини. Як наслідок, машина належним чином подбає навіть про ті речі, які б ви і не подумали в ній сушити.

 • Фаворит успіху 2018

Підтримка

manuals-electrolux

Виникли питання?

Розшифруйте код помилки, можливо ви зможете відразу вирішити просту проблему самостійно і продовжити експлуатацію приладу

tools-circle-electrolux

Авторизовані сервісні центри

Знайдіть сервісний центр у вашому місті.

speech-bubbles-circle-electrolux

Зворотній зв'язок

Будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб замовити послуги майстра або отримати відповіді на ваші питання. Ми доступні, як по телефону, так і електронній пошті.

Експлуатація без турбот

Зареєструйте свою техніку Electrolux і дозвольте нам зберегти вказану вами інформацію для подальшого швидкого доступу до інструкцій, інформації про покупку, гарантій та замовлення сервісного майстра - якщо він вам коли-небудь знадобиться. Дізнайтеся, як використовувати техніку на всі 100%, підписавшись на поради та рекомендації, та отримуйте їх на вашу поштову скриньку.

Зареєструвати прилад