Деталі продукту

Насолоджуйтеся хрусткою картоплею фрі чи смачними овочами з меншою кількістю олії завдяки деку AirFry від Electrolux. Його конструкція з рівномірно розподіленими отворами забезпечує постійний потік повітря. Завдяки цьому кожна страва готується ідеально.

Переваги

Хрусткий результат без зайвих зусиль. Не потрібно перевертати страву

Деко AirFry спеціально розроблене для нагрівання продуктів з усіх боків, позбавляючи необхідності помішувати або перевертати їх під час приготування. Насолоджуйтеся хрустким результатом кожної страви без потреби відкривати дверцята духовки.

Приготування більшої кількості їжі за один раз

Картопля фрі або хрусткі крокети? На нашому деку AirFry ви напевне зможете приготувати більше за один раз. Конструкція великого дека дозволяє повітрю вільно циркулювати та нагрівати продукти зверху і знизу, забезпечуючи рівномірне приготування.

Прості рішення для готування для будь-якої духовки розміру XXL

Деко AirFry працює з будь-якою духовкою розміру XXL, аби ви могли насолоджуватися хрустким результатом улюблених страв. Просто поставте деко на полицю духової шафи і увімкніть функцію «Піца» чи «Вентилятор», та чекайте смачного результату.

Картопля по-селянськи з використанням деко Electrolux Air Fry від Володимира Ярославського

Оцінити товар
Будь ласка, допоможіть нам у вдосконаленні нашої техніки

Ваші відгуки дозволяють нам безперервно вдосконалювати нашу техніку, а також можуть допомогти зробити вірний вибір іншим користувачам. Використовуйте зірки, щоб розпочати ваш відгук.

Написати відгук

Ласкаво просимо! Це ваш простір. Скажіть нам, що ви думаєте. Поділіться, і вас почують.

Перегляньте як гість або увійдіть і залиште відгук

{{ props.errorNickname }}

Воно буде відображатися поряд з вашим відгуком. Будь ласка не використовуйте повне ім'я та прізвище. Відгуки з прізвищем не будуть опубліковані.

Нам потрібна ваша електронна адреса, щоб підтвердити ваш відгук

{{ props.errorEmoji }}

Найбільш корисні відгуки сфокусовані на якості, дизайні та враженнях від використання товару. Щоб надати відгук щодо сервісу, доставки чи установки виробу, будь ласка зверніться до Контакт Центру. Всі відгуки проходять попередню модерацію. БІльше інформаціі ви можете знайти у Правила відгуків.

Необхідно прийняти положення і умови

Дякуємо за ваш відгук

Перевірте вашу поштову скриньку на наявність листа з підтвердженням.

Зображення над кухнею

Вам може сподобатися

Electrolux - Деко для духової шафи - E9OOPT01
Деко для випічки

Деко для духовки CombiSteam. Ідеально підійде для сушки продуктів, наприклад, яблук.

Electrolux - Деко для духової шафи - E9OOAF11
Деко Easy to Clean для духовки Electrolux

Деко Easy2Clean має антипригарне керамічне покриття, тому ви можете готувати без пергаменту для випічки. Крім того, воно не допускає прилипання жиру та бруду, тому все, що вам потрібно, - це трохи води, волога тканина та трохи засобу для миття посуду, щоб б...

Підтримка

Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.

Зареєструвати продукт Сервісні питання
вид на пляж, скелі та хвилі