Змінюючи щоденні звички в догляді за одягом, ми змінюємо світ на краще.

Щороку люди по всьому світу викидають тонни непотрібної одягу, завдаючи неймовірної шкоди навколишньому середовищу. Ось чому вже зараз нам потрібно змінювати свої споживчі звички і вчитися правильно доглядати за одягом.


Ми в Electrolux створили пральні та сушильні машини PerfectCare, здатні продовжити термін служби вашого одягу і знизити шкідливий вплив на екологію. Вони доглядають за речами, витрачаючи менше електроенергії і води. При цьому ефективність прання збільшується: кольори довше залишаються яскравими, функціональний одяг відновлює свої захисні властивості. А особливий режим обробки паром дозволяє швидко освіжити одяг навіть без прання.

Носіть улюблені речі довше і дбайте про майбутнє нашої планети.

 

«Програми Electrolux з обробкою парою - зручний спосіб освіжити одяг, для якого не потрібне повноцінне прання. Чим менше прання, тим довший термін служби одягу: своєрідний внесок в екологію планети».

Жінка в джинсах

Сім простих способів екологічного та безпечного прання

Очевидно, що за одягом потрібно доглядати, щоб він служив довше, але, як показує практика, 5 з 10 осіб не знають правильні і екологічні способи для його прання.

Пральна машина Elegant
30 градусах

ЗНИЖЕННЯ ТЕМПЕРАТУРИ

Якщо прати одяг при 30 градусах замість 40, можна знизити споживання енергії до 35%

 • Значок каплі води
  Економте воду

  Якщо вам потрібно просто освіжити одяг без повного циклу прання, використовуючи пар - ви заощадите більше 40 літрів води на один цикл прання.

 • Значок бутилки з
  Засіб для прання

  Кольорову білизну рекомендується прати рідкими засобами для прання, так як порошки містять відбілюючі речовини, що руйнують колір тканини.

 • Значок бутилки з кондеціонером
  Кондиціонер для білизни

  Бажано також використовувати кондиціонер для білизни, так як він збільшує міцність волокон і продовжує термін служби білизни.

 • Правильне дозування

  Залежно від жорсткості води і кількості білизни слід підбирати правильне дозування засобу для прання. Зайва кількість засобу для прання може викликати швидке вицвітання і крихкість одягу, а недостатнє - може стати причиною потьмянілої і посірілої білизни в майбутньому.

 • Програма Steam Refresh

  Якщо вам потрібно просто освіжити одяг без повного циклу прання, використовуйте пару. Обробка парою також видаляє складки, тому процес прасування буде швидшим і екологічним.

 • Програма для прання верхнього одягу

  Сушіть екіп в пральній машині, так як це відновлює активну мембрану. В результаті одяг прослужить набагато довше і краще.

Переглянути продукти

5

5 (1 Відгуки)

Наша програма UltraWash — це ідеальний баланс догляду та енергоефективності для змішаного завантаження — у циклі, тривалістю 59 хвилин. Ефективне прання при низькій температурі захищає ваш одяг. Під час прання при 30ºC заощаджується 30% енергії порівняно з програмою прання бавовни при 40ºC. Дбайливе ставлення до одягу та навколишнього середовища.

 • UltraWash
 • AutoDose
 • Ultra Care
 • SteamCare
5

5 (45 Відгуки)

З інноваційною системою SteamCare пральної машини PerfectCare 700 завершуйте кожне прання делікатною парою, зменшуючи складки на третину, щоб досягнути кращого результату без нагрівання як під час звичайного прасування.

 • SteamCare
 • SensiCare
 • Опція Додаткове пом'якшення
0

0 (0 Відгуки)

Наша компактна пральна машина з системою SensiCare налаштовує тривалість програми відповідно до обсягу завантаження, використовуючи менше води і енергії та запобігаючи надмірному пранню. Можливість виконання найекономніших циклів навіть для найменших завантажень, а її вузький дизайн заощаджує місце.

 • SensiCare
 • Опція Додаткове пом'якшення
 • функція Анти-алергія з парою
5

5 (1 Відгуки)

Одяг зберігатиме чудовий вигляд з системою DelicateCare у нашій сушильній машині PerfectCare 800. Вона налаштовує відповідну температуру для одягу, у той час як рух барабану регулюється відповідно до типу тканини.

 • DelicateCare
 • SmartSense
 • GentleCare
 • SensiCare
4,5

4,5 (33 Відгуки)

Прально-сушильна машина серії 900 із системами DelicateCare та SteamCare та спеціальними програмами для сушіння делікатних тканин, вміст прання / сушки: 10/6 кг.

 • System DelicateCare
 • System SteamCare
 • System SensiCare

Чому 30°С

Більшість людей хотіли б підходити до прання з турботою про природу, але багато хто вважає, що низькі температури не видалять запах і плями. Завдяки сучасним досягненням технології миття, 30°C будуть настільки ж ефективними, як і 40°C, більше яскравості кольору в одязі - менше витрати енергії!

Менше періть, більше відпарюйте

Повний режим прання часто буває абсолютно не потрібен, особливо коли необхідно всього лише швидко освіжити одяг. Завдяки парі знижується витрата води, і продовжується термін служби одягу - ваш внесок в охорону планети. Крім цього, обробка парою видаляє складки, тому процес прасування буде проходити швидше.

Більшість пральних і сушильних машин Electrolux оснащено програмою SteamCare, яка дозволяє обробляти одяг парою, як після закінчення циклу прання, так і за необхідності її просто освіжити.

Більше про SteamCare

Продовжіть термін служби вашого одягу за допомогою функції AutoDose

Занадто велика кількість прального порошку може стати причиною пошкоджень волокон тканини. А оскільки вага білизни і жорсткість води в вашому регіоні грають важливу роль, то правильне дозування може перетворитися на важке завдання. Довірте рішення цієї проблеми пральній машині: можливо, вона стане найзручнішим способом охорони планети.

Щоб полегшити це завдання, машини Electrolux оснащені функцією AutoDose, яка автоматично підбирає правильну кількість засобу для прання і кондиціонера.

Відкрийте для себе AutoDose

Забудьте про перегрів за допомогою екологічно чистих сушильних барабанів

В сучасних сушильних машинах повітря, що нагрівається всередині барабана, використовується повторно, завдяки чому одяг сильно не нагрівається. Ви будете задоволені результатом! А ви знали, що сучасні технології дозволяють сушити в барабані одяг з таких делікатних матеріалів, як шерсть і шовк?

Більшість пральних і сушильних машин Electrolux оснащено програмами для прання спец- і верхнього одягу.

Ознайомтесь з перевагами сушильних барабанів