Деталі продукту

Повний комплект для дому та автомобіля полегшує процес збирання. Зручне делікатне очищення для страждаючих від алергії та власників домашніх тварин.

Переваги

Electrolux - Набір - KIT09C

Гарантія відсутності подряпин

Пухнастий чохол щітки делікатно очищує всі поверхні. Гнучка конструкція додає гнучкості та дозволяє чистити найтендітніші та делікатні предмети вдома. Ретельно очищує екрани комп'ютерів, листя рослин та інші делікатні поверхні.

Electrolux - Набір - KIT09C

Безпечне очищення

Щітка не допускає засмоктування будь-яких предметів у повітряний потік вашого пилососа. Ця функція дозволяє очищати скриньки, іграшки та деталі Lego без ризику втратити будь-які предмети.

Electrolux - Набір - KIT09C

Фахівець із прибирання шерсті домашніх тварин

Гумові смужки в нижній частині насадки для збирання шерсті домашніх тварин витягують волосся та волокна з різних тканин. Похилий напрямок смуг створено для максимального прибирання волосся у всіх напрямках руху насадки. Не потребує обслуговування після використання.

Electrolux - Набір - KIT09C

Гнучка щілинна насадка

За допомогою гнучкої щілинної насадки ви з легкістю приберетеся за пральною машиною, обігрівачем та автомобільними сидіннями! Щілинну насадку можна згинати в кутах під час збирання важкодоступних місць, щоб отримати бездоганний результат.

Electrolux - Набір - KIT09C

Повний комплект

- Насадка для прибирання шерстів домашніх тварин Trinity не вимагає обслуговування та дає свободу рухів - Щітка для делікатного прибирання не піднімає пил у повітря - Гнучкий шланг спрощує охоплення та надає маневреності - Адаптер для підключень 35 мм

Аксесуари