ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО БЕЗПЕКИ: Ми відкликаємо деякі акумуляторні пилососи Electrolux Pure F9 через можливу проблему з безпекою.
Дізнатися більше
WQ71-P52SS

Electrolux WQ71-P52SS WELL Q7-P Бездротовий пилосос

Деталі продукту
hidden
Немає в наявності на www.electrolux.ua
hidden
Повідомити про наявність
  • Фахівці контакт-центру дадуть відповідь на ваші питання і зорієнтують стосовно: наявності, вартості, гарантії на товар, умов доставки та оплати.

  • «Вибір року» - це міжнародний фестиваль-конкурс, який визначає кращих брендів, котрі відповідають вимогам часу, працюють на результат та щиро піклуються про кожного споживача.

  • Red Dot Design Award - престижна нагорода в галузі дизайну, яка вручається дизайнерам і компаніям-виробникам за видатну якість і особливі досягнення в дизайні товарів широко вжитку. Це наймасштабніший дизайнерський конкурс в світі з 1954 року.

  • Нагорода iF DESIGN AWARD - всесвітньо відомий конкурс у галузі дизайну. Вперше відбувшись у 1953 році, iF DESIGN AWARD вважається найстарішим у світі незалежним дизайнерським визнанням, символом досконалості дизайну у всьому світі.

Час роботи50mins
Шум Дб(A) 79
Вага, кг2.8
ЗберіганняПідставка для зарядки
Світлодіодне світло
Світлодіодне світло
Тип підлогового покриття
Тип підлогового покриття
Деталі продукту
Завдяки зручній конструкції ручки та додатковим аксесуарам, розміщеним просто на корпусі, бездротовий пилосос Well Q7-P дозволяє миттєво перемикатися між прибиранням підлоги та очищенням важкодоступних місць.
* У порівнянні з попередньою моделлю ZB3013
Electrolux - Бездротовий пилосос - WQ71-P52SS
Щітка PowerPro для підлоги із твердим покриттям.

Щітка PowerPro видаляє пил від найдрібніших часток до найкрупніших забруднень всього одним рухом. Герметизація насадки зумовлює рух повітря зі ще більшою швидкістю, завдяки чому пил ефективно видаляється навіть у найвужчих місцях, забезпечуючи у 7 разів вищу ефективність всмоктування забруднень**

** У порівнянні з попередньою моделлю ZB3013
Electrolux - Бездротовий пилосос - WQ71-P52SS
Безкомпромісна ефективність очищення*** відтепер триватиме ще довше.

Осьова циклонічна технологія забезпечує безкомпромісну ефективність очищення, навіть коли мішок для пилу наповнений.**** До 50 хвилин роботи — для очищення ще більшої площі.

*** При наповненні контейнера зберігає 99 % від початкової ефективності очищення відповідно до IEC 62885-2 edition 1.0: 5.1, 5.7 та 5.9 — при максимальній потужності. **** При ввімкненому еко-режимі
Electrolux - Бездротовий пилосос - WQ71-P52SS
Ергономічний дизайн для комфортного прибирання будь-яких закутків.

Ергономічний дизайн пилососа Well Q7-P з ергономічною ручкою та незначною вагою робить прибирання ще простішим та легшим, забезпечуючи максимальний комфорт. Спеціальна конструкція ручки дозволяє зручно утримувати прилад у руці не лише під час прибирання підлоги, а й під час очищення важкодоступних місць над головою.

Electrolux - Бездротовий пилосос - WQ71-P52SS
П'ятирівнева система фільтрації повітря

П’ятирівнева система фільтрації з фільтром E10 видаляє до *****99,99 % часток мікропилу а 1 мкм — для ідеальної чистоти вашої оселі.

***** Випробувано відповідно до ISO16890.
Electrolux - Бездротовий пилосос - WQ71-P52SS
Аксесуари кріпляться просто на корпусі пилососа.

Завдяки щітці для пилу та щілинній насадці ви зможете дістатися найвіддаленіших куточків без потреби використовувати додаткові інструменти. Зберігайте їх закріпленими просто на корпусі пилососа, аби в потрібний момент вони завжди були на відстані простягнутої руки.

woman on couch with mobile phone
Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки