ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО БЕЗПЕКИ: Ми відкликаємо деякі акумуляторні пилососи Electrolux Pure F9 через можливу проблему з безпекою.
Дізнатися більше
E6WMFR020

Система оновлення одягу FreshScent

Деталі продукту
hidden
Немає в наявності на www.electrolux.ua
hidden
Повідомити про наявність

Безпечне користування приладами

PSGBAP23PCE00002
  • Фахівці контакт-центру дадуть відповідь на ваші питання і зорієнтують стосовно: наявності, вартості, гарантії на товар, умов доставки та оплати.

ВстановленняАксесуар
Глибина, мм55
Ширина, мм55
Деталі продукту
Щойно випраний одяг без повного прання після кожного одягання. Поєднання легкої пари та системи Steam Fragrance робить одяг відмінним на вигляд і дотик лише за 15 хвилин. Використовуйте з FreshScent в Electrolux PerfectCare.
Свіжість і аромат

Наш ретельно вибраний аромат – це поєднання освіжальних цитрусових нот і м'яких квіткових тонів, що надає вашому одягу свіжого запаху та створює відчуття чистоти.

Одяг слугуватиме довше завдяки зменшенню циклів прання

Ваш одяг буде новим на вигляд і дотик довше, якщо ви будете освіжувати його парою замість виконання повних циклів прання. Можна також використовувати програми прання FreshScent для делікатних тканин, як-от кашемір.

* Використовуйте пару, щоб освіжити речі та зекономити понад 40 л води на цикл — протестовано на делікатних предметах одягу вагою 1 кг із використанням програми FreshScent, як порівняти з використанням програми для делікатних тканин.
Свіжий вигляд без зайвих клопотів

Подаруйте своєму одягу відчуття свіжості, як щойно після прання. Використовуйте ковпачок флакона Steam Frangrance, щоб додати 20 мл у відділення для кондиціонера та запустити програму FreshScent або кашемір.

Упаковка з переробленої ПЕТ-плівки

Наш ароматизатор для білизни поставляється в переробленій пластиковій ПЕТ-упаковці. Зберігайте одяг свіжим, піклуючись про захист навколишнього середовища.

woman on couch with mobile phone
Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки