Деталі продукту

Готуйте смачні страви на нашій газовій варильній поверхні. Вона швидко реагує на зміну налаштувань, легка у користуванні та керуванні. Можна без зусиль готувати на повільному вогні або обсмажувати стейки. Готуйте з упевненістю та задоволенням на газовій варильній поверхні.

Переваги

Electrolux - Газова плита - RKG500002X

Зручна й ефективна газова варильна поверхня.

Готуйте смачні страви на нашій газовій варильній поверхні. Нею дуже легко керувати і зручно користуватися. Готуйте на повільному вогні або обсмажуйте стейки. Відкрийте для себе силу газу й готуйте з упевненістю.

Electrolux - Газова плита - RKG500002X

Газова духова шафа для миттєвого нагрівання та чудових результатів щодня

Коли справа доходить до швидкого, простого та надійного щоденного готування, газ може стати вашим найкращим другом. Завдяки миттєвому нагріванню і швидкій зміні температури газова духова шафа чудово справляється з безліччю функцій випікання, забезпечуючи відмінні результати день за днем.

Electrolux - Газова плита - RKG500002X

Чорна емаль - міцна та легка в догляді

Чорна емаль - оптимальний матеріал для внутрішньої частини плити. Надійний, міцний і простий в догляді, що полегшує процес приготування.

Electrolux - Газова плита - RKG500002X

Скляні дверцята, які легко очищуються

Скло у дверцятах цієї духової шафи легко очищуються. Можна повністю зняти дверцята і скляні панелі та швидко їх почистити.