Деталі продукту

Серія 600 Bridge – це варильна поверхня з потужною вбудованою витяжкою, яка відкриває нові можливості в плануванні інтер’єру кухні. Функція Bridge дає змогу об’єднати 2 зони нагрівання в одну велику, наприклад для готування на гриль-планчі.

Переваги

Electrolux - Комбінована - KCC83443

Об’єднуйте зони готування за допомогою функції Bridge

Функція Bridge дає змогу об’єднати дві окремі зони готування в одну велику. Завдяки автоматичному узгодженню температури й часу вона ідеально підходить для готування на гриль-планчі чи у місткому горщику.

Electrolux - Комбінована - KCC83443

4 регулятори індивідуальних зон для точного керування під час готування

Легко керуйте кожною з 4 зон і встановлюйте для них окремі таймери за допомогою 4 регуляторів індивідуальних зон. Кожна зона підтримує 9 рівнів потужності, а також захист від доступу дітей і функції PowerBoost, ActiveTouch та Hob2Hood.

Electrolux - Комбінована - KCC83443

Фільтр «2 в 1» піклується про свіжість повітря на кухні

Вугільний і жировий фільтри забезпечують свіжість повітря на кухні. Знімний фільтр можна легко помити в посудомийній машині й регенерувати в духовій шафі для збільшення терміну служби.

Electrolux - Комбінована - KCC83443

З технологією Hob2Hood® робота витяжки регулюється автоматично

Витяжка автоматично адаптується до зміни рівня потужності, тож вам не треба відволікатися від процесу готування. Завдяки технології Hob2Hood® витяжка й варильна поверхня бездоганно взаємодіють між собою під час готування.

Electrolux - Комбінована - KCC83443

Функція Boost для швидкого очищення повітря на кухні

Щоб миттєво збільшити потужність витяжки, просто натисніть кнопку Boost. Функція активується на 10 хвилин і ефектно очищає повітря на кухні від пари й диму.