Деталі продукту

CycloneCare з технологією 3DSense забезпечить неперевершений догляд за вашим одягом. Тепер можна рівномірно і з упевненістю сушити шовкові сорочки, зручні вовняні светри та товсті куртки з підкладкою. Ця унікальна технологія сушіння дбатиме про весь ваш одяг.

Переваги

Electrolux - Сушильна машина з тепловим насосом - EW9H188SCU

Зберігає тепло, зберігаючи зовнішній вигляд*

Відкрийте для себе неперевершене сушіння з нашою унікальною технологією 3DSense. Вона сканує вглиб тканини та автоматично налаштовує параметри для рівномірного результату сушіння. Від шовку до вовни — усі тканини матимуть чудовий вигляд та залишаться приємними на дотик. Навіть пуховики будуть захищені, зберігаючи тепло на 30% краще, ніж при сушіння на повітрі.

*Зберігає зовнішній вигляд і теплоізоляцію пуховиків до 30% краще, ніж при сушінні на повітрі.

Electrolux - Сушильна машина з тепловим насосом - EW9H188SCU

Сушіть більше та рівномірніше

Наші програми для постільної білизни та змішаного завантаження здатні ефективно висушити навіть ще більше білизни, без необхідності сушити її у декілька підходів. Заощадження часу та енергії. Зручне рішення на кожен день.

Electrolux - Сушильна машина з тепловим насосом - EW9H188SCU

Винятковий догляд за одягом одним дотиком на смартфоні

З додатком MyElectrolux можна дистанційно керувати приладами для догляду за білизною з вашого смартфону. Використовуйте функцію «Care Advisor» (Порадник щодо догляду) для отримання експертних порад щодо найкращого очищення вашого одягу. За допомогою функції MyFavourites можна зберегти налаштування для речей, які ви носите найчастіше.

Electrolux - Сушильна машина з тепловим насосом - EW9H188SCU

Без усадки.* Без втрати форми.

Система DelicateCare регулює температуру та рух барабану відповідно до типу тканини для забезпечення саме такого догляду, який потрібен. Якість одягу зберігається.

* Немає усадки вовни, в порівнянні з горизонтальним сушінням.

Electrolux - Сушильна машина з тепловим насосом - EW9H188SCU

Ідеально сушиться при температурі у два рази менше*

Cистема GentleCare з технологією Heat Pump сушить одяг за температури, майже вдвічі нижчій, ніж звичайні сушильні машини, тому він ніколи не піддається надмірному нагріванню.

*У порівнянні з температурою повітря впускного отвору барабану звичайних сушильних машин.

Аксесуари

Відгуки

Оцінити товар
Будь ласка, допоможіть нам у вдосконаленні нашої техніки

Ваші відгуки дозволяють нам безперервно вдосконалювати нашу техніку, а також можуть допомогти зробити вірний вибір іншим користувачам. Використовуйте зірки, щоб розпочати ваш відгук.

Написати відгук

Ласкаво просимо! Це ваш простір. Скажіть нам, що ви думаєте. Поділіться, і вас почують.

Перегляньте як гість або увійдіть і залиште відгук

{{ props.errorNickname }}

Воно буде відображатися поряд з вашим відгуком. Будь ласка не використовуйте повне ім'я та прізвище. Відгуки з прізвищем не будуть опубліковані.

Нам потрібна ваша електронна адреса, щоб підтвердити ваш відгук

{{ props.errorEmoji }}

Найбільш корисні відгуки сфокусовані на якості, дизайні та враженнях від використання товару. Щоб надати відгук щодо сервісу, доставки чи установки виробу, будь ласка зверніться до Контакт Центру. Всі відгуки проходять попередню модерацію. БІльше інформаціі ви можете знайти у Правила відгуків.

Необхідно прийняти положення і умови

Дякуємо за ваш відгук

Перевірте вашу поштову скриньку на наявність листа з підтвердженням.

Відгуки щодо продуктів, які мають аналогічний набір функцій, можуть бути об'єднані.

Відгуки іншими мовами Перекладені відгуки

5

Збулася моя маленька мрія

від Анна на 24 січня 2022 Перекладено з російської

Давно мріяла про сушильну машину - довго вибирала і зупинила свій вибір на даній моделі. Машинка працює тихо, сушить речі дуже добре, збирає багато пилу, що дуже круто, якщо в сім'ї є алергії, прасування після неї практично не потрібно! Зовсім не жалкую витрачених грошей і вважаю, що ця сушильна машина є незамінним помічником кожної домогосподарки.

Заява щодо перекладу

Цей відгук отримано з подібного продукту або веб-сайту іншою мовою.

 • Дизайн
  3
 • Функції
  3
 • Якість
  3
 • Анна рекомендує цей виріб

Вважаете цей відгук корисним?

I am error text
5

Нарешті з дому зникла підлоги сушка для білизни

від Юлия на 21 лютого 2021 Перекладено з російської

Давно хотіла сушильну машину, як мінімум, щоб не сушити на підлоги сушке- Ілона нарешті зникла і перестала займати місце і псувати вид кімнати! Плюс несподіванкою став ефект вибивання пилу і ворсу з тканин, які тепер залишаються на ворсові фільтрі - пилу однозначно стало менше в будинку! Речі м'які, приємні, деякі тканини взагалі тепер не потрібно прасувати! Пуховики - окрема любов, переправ і пересушили все, що були-це новий рівень життя і ставлення до речей і часу на їх догляд в цілому! Ради шалено! Нітрохи не пошкодували!

Заява щодо перекладу

Цей відгук отримано з подібного продукту або веб-сайту іншою мовою.

 • Дизайн
  5
 • Функції
  5
 • Якість
  5
 • Юлия рекомендує цей виріб

Вважаете цей відгук корисним?

I am error text
5

Крута покупка для молодої сім'ї з маленькими дітьми

від Татьяна на 19 лютого 2021 Перекладено з російської

Люди придумали купу корисної і не дуже побутової техніки, але мій особистий Топчик з недавніх пір замикає сушильна машина. Чудо! Слів не вистачає висловити своє захоплення! Від імені всіх домогосподарок я урочисто заявляю, що після пральної і посудомийної машин, ця наступна в списку потреб в побуті.
По-перше, йде непривабливий розкладний ваговий "колгосп", який часто псує зовнішній вигляд будь-якої кімнати, займає багато місця і буває нестійкий (діти і тварини часто норовлять завалити сушилку).
По-друге, пил накопичується набагато довше і менше. Як наслідок, менше прибирання та інших зайвих рухів тіла. Ви здивуєтеся скільки пилу скупчується в домашньому текстилі: постільна білизна, чохли, рушники, штори - просто джерело пилу!
По-третє, не потрібно користуватися кондиціонером, білизна щонайм'якшої!
Чи не користуюся праскою, відразу на вішалку вішаю.
Що стосується конкретно цієї моделі. САМА визначає скільки часу сушити! Залежно від завантаження і якості речей! Це дуже здорово, тому що не пересушується речі і економить час / енергію. Можна виставити ручний режим від 10 хвилин. Речі не псуються. Тиха модель. Чи не нагріває приміщення. Енергозбереження на рівні. Зручний інтерфейс. Стильний дизайн. Чудо-полиця для сушіння взуття та делікатний, сушу шерсть - без усадки і на виході ніжна! Фільтр чистити легко, зливати воду - однією рукою.
Так, найдорожча, але ж це вкладення в Ваше здоров'я і економія часу! Пилу менше, прибирання менше. Звільняється час від постійних розвішування.
Можна купувати менше одягу, частіше прати і тут же сушити. Якщо порахувати вкладення на 10 років, а це середній термін служби пральної машини, то на мій погляд кожен день 40 руб за сухі речі і вільні руки прийнятна плата.

Заява щодо перекладу

Цей відгук отримано з подібного продукту або веб-сайту іншою мовою.

 • Дизайн
  5
 • Функції
  3
 • Якість
  5
 • Татьяна рекомендує цей виріб

Вважаете цей відгук корисним?

I am error text

Вам може сподобатися

Electrolux - Сушильна машина з тепловим насосом - EW8H259STU
PerfectCare 800 Сушильна машина з тепловим насосом

Одяг зберігатиме чудовий вигляд з системою DelicateCare у нашій сушильній машині PerfectCare 800. Вона налаштовує відповідну температуру для одягу, у той час як рух барабану регулюється відповідно до типу тканини.

 • Загрузка, Кг 9.0
 • Дизайн TC2
 • Серія PerfectCare 800
 • DelicateCare DelicateCare
 • GentleCare GentleCare
 • SensiCare SensiCare
 • Внутрішнє освітлення Внутрішнє освітлення
Electrolux - Сушильна машина з тепловим насосом - EW8H458BU
PerfectCare 700 Сушильна машина з тепловим насосом

Ми розробили інноваційну сушильну машину PerfectCare 700 з системою GentleCare, щоб одяг довше залишалася новим. Завдяки сушінні одягу при температурі майже вдвічі меншою, ніж у звичайних сушильних машинах, ваші тканини ніколи не будуть піддаватися зайвому ...

 • Загрузка, Кг 8.0
 • Дизайн TC4
 • Серія PerfectCare 700
 • GentleCare GentleCare
 • SensiCare SensiCare
 • Внутрішнє освітлення Внутрішнє освітлення

Підтримка

Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.

Зареєструвати продукт Сервісні питання
вид на пляж, скелі та хвилі