UniversalDose

UniversalDose

Один висувний контейнер для всіх видів миючих засобів, навіть капсул PODS®

Новий контейнер у пральній машині UniversalDose від Electrolux має запатентовану конструкцію, яка дозволяє ефективно розчиняти всі види миючих засобів, включаючи капсули PODS®. Очищувальна здатність миючого засобу гарантована навіть при короткому пранні та за низьких температур.

Висувний контейнер, що підлаштовується під вас

Не підлаштовуйтесь під свою пральну машину; нехай пральна машина підлаштовується під вас та ваші потреби. Оберіть вид миючого засобу, який потрібно використовувати; рідкі, порошкові або PODS® будуть мати спеціальне відділення в контейнеру UniversalDose.

Інші переваги висувного контейнера UniversalDose для оптимального догляду за вашим одягом

  • Контейнер, що самоочищається
  • Менше шуму при перетіканні води через висувний контейнер
  • Оптимальна робота навіть в умовах низького тиску води
 

Унікальний дизайн та технологія Vortex

Запатентована конструкція у поєднанні з верхніми форсунками створює водяний вихор у контейнері, що дозволяє всім типам миючих засобів, включаючи PODS®, повністю розчинятися до 60% швидше, ніж у барабані. Ефективність PODS® гарантована навіть за низьких температур і коротких циклів*.

 

*Внутрішній тест, проведений за допомогою порівняння використання PODS® у контейнері UniversalDose з використанням PODS® у барабані при 1-годинному циклі бавовни за температури 30°C.

 

UniversalDose, найбільш універсальний висувний контейнер на ринку

Використовуйте вид миючого засобу, якому ви віддаєте перевагу, або змінюйте його відповідно до ваших потреб: так чи інакше, ефективність очищення буде максимальною для досягнення ідеальних результатів щоразу.