Завантажити

Додаток My Electrolux

Вибір рецепту в додатку My Electrolux на планшеті

Наповнені смаком

Переглядайте сотні соковитих рецептів з використанням пари або методу «sous vide». Пошук рецептів по кухні, алергенам, дієті або інгредієнтами за вашим вибором. Готуєте за улюбленим рецептом своєї бабусі? Використовуйте наш кухонний калькулятор, що знаходиться з правої сторони, щоб знайти підходящі сучасні налаштування духової шафи. Ви також можете додати свої власні примітки до рецептів, зберегти обрані рецепти і ділитися ними в соціальних мережах. Чому б також не створити список покупок та не використовувати його спільно з іншими членами сім'ї?

Розділ «прання» в додатку My Electrolux на планшеті

Додаток, який піклується

Дізнайтеся, як найкраще піклуватися про улюблений одяг, у тому числі, як виводити плями. Переконайтеся в тому, що миючий засіб, який ви використовуєте, є найкращим для цього завдання, аби ваш одяг зберіг колір. Ми розглянули етикетки з інформацією щодо догляду, аби ви змогли врешті-решт зрозуміти, що вони означають. І ви можете скористатися порадами щодо того, як підтримувати ваш прилад у найкращому стані для відмінного прання та сушіння протягом багатьох років.

Розділ виробів в додатку My Electrolux на планшеті

Отримайте більше від Electrolux

Використовуйте додаток для реєстрації ваших приладів та доступу до індивідуально підібраної інформації та послуг. Інструкції з експлуатації доступні для завантаження, а також ви можете отримати доступ до онлайн-майстра усунення несправностей та служби підтримки Electrolux. Ви навіть можете вивчити інформацію про майбутні кулінарні майстер-класи Electrolux (доступні в деяких країнах).