Деталі продукту

Для регульованого, плавного переходу між кімнатами система Motion Control System™ забезпечить стійкі рухи, плавне повертання та динамічний рух.

Переваги

Electrolux - Безмішкові пилососи - UFORIGINDB

Контейнер для пилу, який легко спорожнювати

Повністю спорожнюйте контейнер для пилу та уникайте контакту з пилом та брудом. Для легкого спорожнення знизу вузького контейнеру для пилу розташована кришка, завдяки якій можна контролювати спорожнення, аби уникнути розповсюдження пилу.

Electrolux - Безмішкові пилососи - UFORIGINDB

Чистіший та легший спосіб видалення пилу за допомогою Compact & Go ™

Зручне прибирання Compact & Go ™, що заощаджує час. Спресуйте пил перед її видаленням для швидкого, чистого і легкого викидання пилу або ж спресуйте пил, щоб отримати можливість продовжувати пилососити довше.

Electrolux - Безмішкові пилососи - UFORIGINDB

Гігієнічний фільтр для здорового і чистого дому

Захистіть свій будинок від алергенів, уловлюючи навіть найдрібніші частинки за допомогою цього високоефективного фільтру, що миється. Ефективне очищення та свіже повітря для всієї сім'ї.

Electrolux - Безмішкові пилососи - UFORIGINDB

Компактний та легкий для зручного зберігання

Завдяки компактній конструкції та різним варіантам зберігання пилосос UltraFlex можна розмістити навіть у шафі шириною 40 см. Відповідно до наявного простору зберігайте його у горизонтальному або вертикальному положенні і при необхідності від'єднайте шланг.

Electrolux - Безмішкові пилососи - UFORIGINDB

Turbo Cyclonic Technology™ для кращих результатів очищення

Для кращих результатів прибирання технологія Turbo Cyclonic Technology™ покращує всмоктування, забезпечуючи краще поглинання пилу. Для більш легкого спорожнення вона також відділяє пил від повітря та направляє його в сторони контейнеру для пилу.

Безмішкові пилососи UFORIGINDB з удосконаленою системою всмоктування та фільтрації повітря гарантують відмінний результат прибирання. Потужний потік повітря всмоктує часточки пилу та забруднень й акумулює їх на стінках пилозбірника. Все, що вам залишається зробити – очистити контейнер та промити його під проточною водою.

Аксесуари

Підтримка

Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

 

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Слідкуйте за гарантіями на ваші прилади
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyElectrolux Сервісні питання
woman on couch with mobile phone