Деталі продукту

Для регульованого, плавного переходу між кімнатами система Motion Control System™ забезпечить стійкі рухи, плавне повертання та динамічний рух.

Переваги

Контейнер для пилу, який легко спорожнювати

Повністю спорожнюйте контейнер для пилу та уникайте контакту з пилом та брудом. Для легкого спорожнення знизу вузького контейнеру для пилу розташована кришка, завдяки якій можна контролювати спорожнення, аби уникнути розповсюдження пилу.

Чистіший та легший спосіб видалення пилу за допомогою Compact & Go ™

Зручне прибирання Compact & Go ™, що заощаджує час. Спресуйте пил перед її видаленням для швидкого, чистого і легкого викидання пилу або ж спресуйте пил, щоб отримати можливість продовжувати пилососити довше.

Гігієнічний фільтр для здорового і чистого дому

Захистіть свій будинок від алергенів, уловлюючи навіть найдрібніші частинки за допомогою цього високоефективного фільтру, що миється. Ефективне очищення та свіже повітря для всієї сім'ї.

Компактний та легкий для зручного зберігання

Завдяки компактній конструкції та різним варіантам зберігання пилосос UltraFlex можна розмістити навіть у шафі шириною 40 см. Відповідно до наявного простору зберігайте його у горизонтальному або вертикальному положенні і при необхідності від'єднайте шланг.

Turbo Cyclonic Technology™ для кращих результатів очищення

Для кращих результатів прибирання технологія Turbo Cyclonic Technology™ покращує всмоктування, забезпечуючи краще поглинання пилу. Для більш легкого спорожнення вона також відділяє пил від повітря та направляє його в сторони контейнеру для пилу.

Безмішкові пилососи UFORIGINDB з удосконаленою системою всмоктування та фільтрації повітря гарантують відмінний результат прибирання. Потужний потік повітря всмоктує часточки пилу та забруднень й акумулює їх на стінках пилозбірника. Все, що вам залишається зробити – очистити контейнер та промити його під проточною водою.

</