Відкрийте для себе

Видаляє до 99,9%* бактерій та алергенів

Акумуляторні пилососи ALLERGY UV усувають до 99,9%* бактерій та алергенів

* 5-ступінчаста система фільтрації у поєднанні з використанням електричної щітки з УФ-лампою видаляє до 99,9% частинок розміром від 0,3 до 10 мкм (мікрометрів), таких як пилок, бактерії, спори грибів, кліщів домашнього пилу та інші алергени. Вимірювання відповідно до EN 60312-1:2017.

Пилососи з UV технологією

4,9

4,9 (414 Відгуки)

Інноваційна електрична щітка BedProPower ™ з UV технологією, що входить до комплекту пилососа.

 • Надзвичайно тиха робота
 • Висока ефективність
 • Зручна зарядка
 • 5-ступенева фільтрація повітря
 • Автоматичне очищення BrushRollClean™
5

5 (417 Відгуки)

Інноваційна електрощітка BedProPower ™ з UV технологією, що входить до комплекту пилососа.

 • Ергономічний дизайн
 • Щітка BedProPower™
 • 5-ступенева фільтрація повітря
 • Автоматичне чищення щітки
 • Щітка для пилу та щілинна насадка

Пилосос з UV технологією

Інноваційний пилосос з електрощіткою BEDPROPOWER™ PLUS з UV технологією на 99,9%* видаляє пил, бактерії та алергени з матраців, ліжок, диванів, подушок та дитячих ліжок, а також з постільної білизни для тварин.

* 5-ступінчаста система фільтрації у поєднанні з використанням електричної щітки з УФ-лампою видаляє до 99,9% частинок розміром від 0,3 до 10 мкм (мікрометрів), таких як пилок, бактерії, спори грибів, кліщів домашнього пилу та інші алергени. Вимірювання відповідно до EN 60312-1:2017.

Ідеальна 5-ступенева фільтрація

Дуже щільна 5- ступенева система фільтрації захоплює *99,9% частинок розміром 0,3-10 мкм. Це також гарантує, що повітря, що виходить з пилососа, буде чистим.
Фільтри, які використовуються у пилососі, можна мити, тому вони не потребують частої заміни, що позитивно впливає на навколишнє середовище.

* 5-ступенева система фільтрації у поєднанні з використанням електрощітки з УФ-лампою видаляє до 99,9% частинок розміром від 0,3 до 10 мкм (мікрометрів), таких як пилок, бактерії, спори грибів, кліщів домашнього пилу та інші алергени. Вимірювання відповідно до EN 60312-1:2017.

Лінійка Pure Q9

4,8

4,8 (422 Відгуки)

 • Доступність одним рухом Grab & Go
 • Без втрати продуктивності
 • Створений для більш тихого прибирання
 • Надзвичайний час безперервної роботи — до 55 хвилин
 • Легке очищення щітки
 • Аксесуари в комплекті: щіточка для пилу, щілинна насадка, телескопічна насадка для важкодоступних поверхонь
4,8

4,8 (206 Відгуки)

 • Спеціалізована модель для власників домашніх тварин
 • Доступність одним рухом Grab & Go
 • Без втрати продуктивності
 • Створений для більш тихого прибирання
 • Надзвичайний час безперервної роботи — до 55 хвилин
 • Легке очищення щітки
 • Аксесуари в комплекті: щіточка для пилу, щілинна насадка, подовжена насадка для прибирання шерсті з делікатних поверхонь, моторизована міні-турбо насадка для прибирання шерсті з м'яких меблів

Прибирання не повинно бути пов'язане з постійним шумом

Акумуляторний пилосос Electrolux Pure Q9 гарантує тихе та ефективне прибирання, не порушуючи гармонії вашого дому. Не віриться? Ми підготували графік, де можна подивитися, наскільки тихо він працює.

Доступність одним рухом Grab & Go

Із режиму заряджання до прибирання - одним рухом та без зусиль. Просто візьміть пилосос та починайте прибирання.

Без втрати продуктивності*

Насолоджуйтесь повноцінною ефективністю протягом усього прибирання, навіть якщо сміттєвий контейнер заповнено. Циклонна система із повітряним спіралем в циклонічному блоці ефективніше відокремлює частинки пилу від повітря для меншого засмічення та рідшої потреби в очищенні фільтрів.

*Показник вимірюється з контейнером для пилу, заповненим спеціальним пилом DMT (стандартне тестування), згідно з вимогами IEC 5.1, 5.7 і 5.9 за максимальної робочої потужності.

Повноцінна продуктивність * / Зменшений удвічі рівень шуму **

На додачу до відсутності втрати продуктивності, ручний блок пилососа сконструйовано таким чином, щоб максимально зменшити рівень шуму, водночас із продуманим дизайном повітряного шляху всередині пилососа та приглушеним отвором виходу повітря. Рівень шуму зменшено вдвічі порівняно зі звичайною конструкцією ручного пилососа. Результат - рівень шуму лише 73 дБ (А) для портативного пристрою.

*Показник вимірюється з контейнером для пилу, заповненим спеціальним пилом DMT (стандартне тестування), згідно з вимогами IEC 5.1, 5.7 і 5.9 за максимальної робочої потужності.
** Дизайн ручного пилососа дозволяє зменшити рівень шуму вдвічі. Зниження шуму на 3 дБ (А) у порівнянні зі звичайним ручним пилососом як-от ERGORAPIDO, виміряно згідно з ISO 3743.

Функція Brush Roll Clean

Запатентована функція, що дозволяє видалити волосся зі щітки простим натиском на педаль. Функція активується автоматично за натиском педалі - навіть якщо пилосос вимкнено. 

Hand vaccuum

5 - ступенева фільтрація повітря***

Герметична система фільтрації утримує до 99,9% часточок між 0,3 мкм - 10 мкм для оптимального домашнього середовища.
1. Осьовий циклон з особливою конструкцією спіралі, що прискорює обертання повітря в циклоні та відділення пилу в контейнер. Зменшує ймовірність засмічення.
2. Конусний фільтр
3. Губчастий фільтр (можна мити)
4. Основний фільтр (можна мити)
5. Випускний губчастий фільтр або випускний фільтр E10 - для моделі ALLERGY (в залежності від моделі); обидва фільтри можна мити водою.

*** Показник вимірюється відповідно до EN 60312-1:2017

Pure F9 завжди до Ваших послуг

Чого б Ви не потребували, Pure F9 до Ваших послуг.

Створений відповідно до потреб сучасного життя. Pure F9 утримує пил всередині, випускаючи до кімнати лише попередньо очищене через 5 ступенів фільтрації повітря, що суттєво сприяє здоровій атмосфері у Вашому домі.

 • Неперевершена універсальність
 • Ергономічний дизайн
 • Залишайте пилосос у вертикальному стані де завгодно та коли завгодно

Безпровідний пилосос, котрий забезпечить бездоганну чистоту всієї оселі без підзарядки. Ідеальна висота для кожного — з телескопічною трубою Pure F9 висоту можна регулювати для комфортного прибирання.

 • Ергономічний дизайн
 • Allergy набір
 • Авто Режим

Долучайтесь до технологій майбутнього

Ми поєднали потужність та ефективність звичайного пилососа зі зручністю безпровідного пилососа, щоб забезпечити бездоганну чистоту всієї оселі без підзарядки*. Достатньо потужний та універсальний, аби бути основним та єдиним пилососом у Вашому домі.

*При налаштуванні на максимальну потужність пилосос за один заряд акумулятора прибирає до 80 м2 підлоги та відповідає вимогам Постанови Комісії (ЄС) 2009/125/EC щодо екодизайну дротових пилососів для збору пилу на килимі.

Неперевершена універсальність

Унікальний механізм пересування основного блока дарує гнучкість прибирання кожного сантиметра оселі - від підлоги під низькими меблями до найвіддаленіших куточків стелі. Інтегрований висувний шланг та універсальна насадка «3-в-1» дозволяють підлаштувати Pure F9 для прибирання всіх покриттів та поверхонь Вашого будинку.

Ергономічний дизайн

Ідеальна висота для кожного — з телескопічною трубою Pure F9 висоту можна регулювати для комфортного прибирання. Завдяки унікальному пересувному основному блоку та низькому центру тяжіння Pure F9 - це дуже легкий, маневрений та чітко збалансований пилосос.

Залишайте пилосос у вертикальному стані де завгодно та коли завгодно

Припиніть прибирання, зробіть паузу та продовжуйте, коли Вам зручно - завдяки функції самостійного вертикального паркування Ви сміливо можете залишити Pure F9 у вертикальному положенні де завгодно та коли завгодно. Пилосос дочекається продовження прибирання саме там, де Ви його залишили.

Пил не має шансів заховатися

Супер-яскрава підсвітка на щітці дозволяє побачити найдрібніші часточки пилу, тож Ви не пропустите їх навіть у найбільш затемнених куточках та під меблями.

Ідеальний пилосос для будь-якої поверхні

Пилосос автоматично регулює потік повітря та потужність всмоктування відповідно до типу поверхні, яку необхідно прибрати. Це забезпечує комфортне прибирання килимів, а також твердих підлог, таких як ламінат або паркет.

Ідеально підходить для алергіків

Піклуючись про людей з алергією Pure F9 має герметичний контейнер для пилу місткістю 0,7 л та 5-ступеневу фільтрацію відпрацьованого повітря. В результаті пилосос утримує більше 98,6% дрібного пилу.

Авто Режим

Розумне регулювання потужності. Авто Режим*** автоматично підлаштовує потужність та силу всмоктування Pure F9 в залежності від того, яку саме поверхню Ви зараз прибираєте, що дозволяє досягти максимально ефективного результату.

***Авто Режим доступний лише в деяких моделях.

Пилосос Pure F9 - безпечний для алергіків

Герметичний контейнер для пилу об'ємом 0,7 л та 5-ступенева фільтрація відпрацьованого повітря утримують понад 98,6% дрібного пилу, що особливо оцінять люди з алергією. Крім того, пилозбірник можна легко спорожнити, обмеживши контакт з пилом та брудом.

Бездротові пилососи серії Well Q8 

Завдяки легкому доступу до ручного блоку та різноманітним аксесуарам акумуляторний пилосос Well Q8 дозволяє миттєво переключатися з прибирання підлоги на прибирання важкодоступних місць.

Ергономічний дизайн для абсолютного комфорту при прибиранні.

Ергономічний дизайн Well Q8 зі зручною ручкою і низьким розподілом ваги полегшує ручне прибирання, а також робить прибирання підлоги більш комфортним. У той час як надолонник з подвійним захопленням дозволяє легко прибирати як підлогу, так і поверхні над нею.

Безкомпромісна ефективність очищення*** відтепер триватиме ще довше.

Осьова циклонічна технологія забезпечує безкомпромісну ефективність очищення, навіть коли мішок для пилу наповнений. **** До 53 хвилин роботи — для очищення ще більшої площі.

*** При наповненні контейнера зберігає 99 % від початкової ефективності очищення відповідно до IEC 62885-2 edition 1.0: 5.1, 5.7 та 5.9 — при максимальній потужності. **** При ввімкненому еко-режимі