Дім, який створили ви

Знайдіть свій вид чистоти

з пилососами Electrolux

Ми розуміємо, що для того аби називати оселю домом, потрібно відчувати справжній комфорт у всьому, що вас оточує.

Подаруйте своєму дому бездоганне прибирання

Колекція пилососів Premiere Collection™ обіцяє новий стандарт чистоти. Поєднання потужності та енергоефективності для найкращого у своєму класі прибирання.

Піклування про ваше довкілля

Полюбіть довкілля як всередині, так і зовні вашого дому з нашою чудовою колекцією екологічно чистих пилососів Green Collection™, виготовлених на 70% із переробленого пластику.

Наш найкращий пилосос

Відчуйте бездоганну легкість прибирання з системою FlowMotion. Вона складається з XL колес Easy-roll, насадки з запатентованим дизайном для безшумної роботи, а також безкомпромісної ефективності прибирання завдяки технології PureFlow.

Ваша щоденна чарівна паличка

Дім, створений вами, для вас, вимагає простих рішень щоденних потреб. Колекція Classic Collection™ — це ваша відповідь на усі потреби у прибиранні вдома: від крихт на кухонному столі та вкритих пилом поверхонь до важкодоступних місць за диваном.

Happy Vac

Відкрийте для себе свій внутрішній світ під час прибирання найтихішим пилососом у світі. Його вражаюча потужність і охоплення можуть забезпечити прибирання у всьому домі з мінімальними зусиллями та відволіканнями. Цей пилосос не просто так отримав прізвисько «Happy Vac»: з UltraSilencer™ Zen ви можете насолоджуватися безтурботним, але водночас потужним прибиранням.