Дім, який створили ви

Знайдіть свій вид чистоти

з пилососами Electrolux

Ми розуміємо, що для того аби називати оселю домом, потрібно відчувати справжній комфорт у всьому, що вас оточує.

Подаруйте своєму дому бездоганне прибирання

Колекція пилососів Premiere Collection™ обіцяє новий стандарт чистоти. Поєднання потужності та енергоефективності для найкращого у своєму класі прибирання.

Піклування про ваше довкілля

Полюбіть довкілля як всередині, так і зовні вашого дому з нашою чудовою колекцією екологічно чистих пилососів Green Collection™, виготовлених на 70% із переробленого пластику.

Найкращий та найтихіший пилосос Electrolux без мішка

Найкращий та найтихіший пилосос Electrolux без мішка

Висока ефективність прибирання та відмінна фільтрація без жодних зусиль.

Наш найкращий пилосос

Відчуйте бездоганну легкість прибирання з системою FlowMotion. Вона складається з XL колес Easy-roll, насадки з запатентованим дизайном для безшумної роботи, а також безкомпромісної ефективності прибирання завдяки технології PureFlow.

Ваша щоденна чарівна паличка

Дім, створений вами, для вас, вимагає простих рішень щоденних потреб. Колекція Classic Collection™ — це ваша відповідь на усі потреби у прибиранні вдома: від крихт на кухонному столі та вкритих пилом поверхонь до важкодоступних місць за диваном.

Happy Vac

Відкрийте для себе свій внутрішній світ під час прибирання найтихішим пилососом у світі. Його вражаюча потужність і охоплення можуть забезпечити прибирання у всьому домі з мінімальними зусиллями та відволіканнями. Цей пилосос не просто так отримав прізвисько «Happy Vac»: з UltraSilencer™ Zen ви можете насолоджуватися безтурботним, але водночас потужним прибиранням.