Деталі продукту

Оцініть особливі умови зберігання вина навіть на дуже маленькій кухні з компактною винною шафою 900. У ній можна зберігати до 18 пляшок за температури від 5 °C до 20 °C, в залежності від ваших потреб. Переконайтеся, що кожен стакан, який ви наливаєте, перемішуєте та смакуєте, потрібної температури, коли ви цього хочете.

Переваги

Винна шафа, яка завжди охолоджує до досконалості

Зберігайте вино за ідеальної температури в нашій винній шафі, щоб кожен раз насолоджуватися вишуканим смаком. Ви можете легко вибрати температуру від 5 °C до 20 °C, контролюючи точну температуру вашого вина.

18 пляшок, 1 винна шафа

Забудьте про брак місця в холодильнику для зберігання вина для званої вечері. У нашій винній шафі ви можете зберігати до 18 пляшок одночасно.

У нашій шафі поміститься пляшка вина будь-якого розміру

Ця винна шафа вміщує навіть величезні пляшки, від великих пляшок шампанського до просекко. Створені для абсолютної гнучкості, полиці вміщують пляшки різних форм і розмірів. У вас завжди буде місце для улюбленого напою.

Винна шафа, яка легко вбудовується

Наша винна шафа органічно впишеться навіть в невелику кухню. Компактний дизайн без виступаючих ручок означає, що вона встановлюється на одному рівні з іншими приладами. І оскільки вона була створена для доповнення всього асортименту, вона відмінно виглядає в будь-якому приміщенні.

Аксесуари

Підтримка

Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyElectrolux Сервісні питання
woman on couch with mobile phone