ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО БЕЗПЕКИ: Ми відкликаємо деякі акумуляторні пилососи Electrolux Pure F9 через можливу проблему з безпекою.
Дізнатися більше
KGG75362K

Газова варильна поверхня Лінійка GOG 75 см

Деталі продукту
Немає в наявності на www.electrolux.ua
17 899 грн
hidden
Втч. ПДВ
hidden
Повідомити про наявність
Купуйте у Electrolux і отримуйте
Номінальна напруга, В220-240
Ширина, мм740
Глибина, мм510
Ширина вбудування, мм560
Глибина вбудування, мм480
Тип поверхні"Газ на склі"
Країна виробництваІталія
Довжина кабелю живлення, м1.1
Деталі продукту
Просто насолоджуйтеся приготуванням їжі, використовуючи газову плиту серії 600 з функцією StepPower. Ви можете регулювати інтенсивність полум'я від 1 до 9. Тепер приготувати улюблену страву ще легше, адже немає потреби нахилятися для перевірки рівня полум'я.
Надійне готування за допомогою StepPower

Налаштування StepPower дозволяють точно керувати полум'ям вашої газової варильної поверхні. Встановлюйте рівень нагрівання від 1 до 9, легко вибираючи потрібну потужність і не нахиляючись для перевірки.

Electrolux -  - KGG75362K
Газова конфорка (Speed Burner) для швидкого приготування

Газові конфорки (Speed Burners) — це швидкий та ефективний спосіб приготування їжі. На відміну від звичайної газової плити газові конфорки (Speed Burners) заощаджують до 20% енергії. Також вони спрямовують полум’я на нагрівання дна каструль і сковорідок, дозволяючи вам готувати їжу ще швидше.

Потужна конфорка для насиченішого смаку

Готуйте страви зі ще насиченішим смаком завдяки потужній конфорці Powerful Burner. Вона забезпечує швидке нагрівання при високій температурі, що ідеально підходить для обсмажування свіжих креветок або приготування пасти зі смачним карі.

Чавунна решітка виглядає професійно

Надайте своїй варильній поверхні професійного вигляду за допомогою чавунної решітки. Ці міцні опори надійно підтримують посуд під час готування. Міцний матеріал гарантує тривалий термін служби.

Electrolux -  - KGG75362K
Безпека без роздумів

Наша газова варильна поверхня оснащена автоматичною функцією безпеки, яка вимикає газ у випадку раптового згасання полум'я.

woman on couch with mobile phone
Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки