Деталі продукту

Холодильник-морозильник 900 MultiSwitch має спеціальний ящик-трансформер, у якому можна встановити температуру від -18°C до 7°C. Налаштовуйте ідеальні умови зберігання безпосередньо зі смартфона.

Переваги

Використовуйте додаток My Electrolux Kitchen для керування холодильником

Додаток My Electrolux Kitchen дає змогу легко керувати холодильником безпосередньо зі смартфона. Отримуйте сповіщення про відчинені дверцята й поради щодо догляду та максимально використовуйте можливості холодильника.

Electrolux - Холодильник Side-by-Side - LLI9VF54X0

TwinTech® з No Frost запобігає висиханню

Інтелектуальна подвійна система охолодження TwinTech® No Frost захистить інгредієнти від втрати вологи. Незалежне охолодження холодильника і морозильника дозволяє перевершити стандартні системи повного видалення криги. У морозильнику не утворюється криги. У холодильнику підтримується потрібна вологість, що зменшує втрату маси на 60%. TwinTech® No Frost.

TasteLock забезпечує свіжість

Ящик TasteLock® зберігає поживну цінність, аромат і колір продуктів. Герметичний висувний ящик із мембраною для автоматичного регулювання рівня вологості повітря в холодильнику. Продукти зберігають свій смак і щодня готові до вживання.

Electrolux - Холодильник Side-by-Side - LLI9VF54X0

Максимальне збереження смаку з MultiFlow

Продукти зберігаються в найкращому стані завдяки MultiFlow. Ця технологія підтримує стабільну температуру всередині холодильника, запобігаючи висиханню продуктів. Вона також створює середовище, що зберігає продукти смачними до наступного походу в магазин.

Electrolux - Холодильник Side-by-Side - LLI9VF54X0

Налаштування зберігання CustomFlex®

CustomFlex® забезпечує свободу індивідуального налаштування простору у холодильнику. Внутрішня частина дверцят оснащена контейнерами різних розмірів, які можна переміщувати, аби пристосувати простір відповідно до ваших потреб. Ці контейнери навіть можна знімати, аби легко вийняти їх з холодильника для легкого доступу до продуктів.

Аксесуари

Підтримка

Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyElectrolux Сервісні питання
woman on couch with mobile phone