Деталі продукту

Кухонний комбайн Create 5 допомагає готувати смачнючу випічку, зокрема хліб і шоколадні тістечка. Планетарна мішалка і потужний двигун гарантують оптимальний та стабільний результат. Кухонний комбайн Create 5 із міцним корпусом, виготовленим методом лиття під тиском, допоможе вам приготувати смачну випічку на вихідні й багате частування до свят.

Переваги

Оптимальний результат завдяки планетарній мішалці

Планетарна мішалка гарантує ретельне перемішування всіх інгредієнтів без жодних грудочок, створюючи бездоганно однорідну суміш незалежно від фізичного об’єму страви, яка готується.

Двигун потужністю 1200 Вт

Щоб замісити тісто для корисного цільнозернового хліба чи тонкої основи для піци, потрібен потужний двигун. Потужний двигун є надійним і універсальним помічником під час приготування тіста за різними рецептами.

П’ятилітрова чаша з нержавіючої сталі

Велика чаша дає змогу готувати великі й малі частування, від кексів для зустрічі в тісному сімейному колі до смачних святкових тортів.

Різноманітні інструменти

Для приготування смачної й корисної випічки потрібні різноманітні інструменти. Готуйте улюблений хліб на заквасці, вершкову глазур і безе за допомогою гачка-мішалки, лопатки з нелипким покриттям та кулястого віничка.

Кілька швидкостей та імпульсний режим

Шість різних швидкостей та імпульсний режим дають змогу завжди досягати ідеального результату під час збивання нежирних вершків, замішування тугого тіста тощо.

Підтримка

Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyElectrolux Сервісні питання
woman on couch with mobile phone