Деталі продукту

Парова праска Renew 800 оснащена програмами, які відповідають усім вашим потребам. Завдяки запатентованій технології PrecisionCare™ вам не доведеться встановлювати налаштування навмання. Коли праска досягає заданої температури, підсвітка вмикається автоматично. Не пропустіть жодної складки.

Переваги

Ідеальна температура без здогадок і припущень

Спеціально розроблені програми забезпечують оптимальну температуру та рівень пари для будь-якої тканини. Коли парова праска досягає заданої температури, вмикається світловий індикатор. Запатентована технологія PrecisionCare™ виключає необхідність встановлювати налаштування навмання.

Завжди під захистом завдяки Outdoor Care

На режимі Outdoor Care можна й потрібно прасувати верхній одяг із водовідштовхувальними властивостями, адже для нього це краще, ніж сушіння на повітрі.

Функція потрійного очищення

Наша система пом'якшення води поєднує в собі унікальний активатор Soft Water Activator і функцію FlushClean, які підтримують чистоту і м'якість пари, подовжуючи термін служби приладу. Електронне нагадування повідомляє, коли слід змінити активатор.

Наповнення водою без розбризкування

Ми вперше розмістили резервуар для води об'ємом 370 мл на п'яту праски, аби наповнювати його було легше.

Справді відпарює.

Стійка до подряпин підошва RESILIUM™ Ski 500 плавно ковзає по тканині, не робить зачіпок та рівномірно розприділяє пар по поверхні завдяки аж 500 отворам. Функція «Пар на вимогу» дозволяє прасувати з паром тільки тоді, коли це Вам потрібно.

Підтримка

Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyElectrolux Сервісні питання
woman on couch with mobile phone