Деталі продукту

Створено для сучасного життя

Переваги

Electrolux - Бездротовий пилосос - PF91-4IG

Найкраще в обох відношеннях!

Бездротовий пилосос, який зробить ваш дім бездоганно чистим з одним заряджанням та потужністю традиційного пилососа.* *Очищує до 80 м2 підлоги на максимальній потужності з одним заряджанням та відповідає вимогам положення Європейської Комісії (EU) № 666/2013 щодо екологічного дизайну для дротових пилососів на килимах.

Electrolux - Бездротовий пилосос - PF91-4IG

Неперевершена універсальність

Унікальний механізм пересування основного блока дарує гнучкість прибирання кожного сантиметра оселі - від підлоги під низькими меблями до найвіддаленіших куточків стелі. Інтегрований висувний шланг та універсальна насадка «3-в-1» дозволяють підлаштувати Pure F9 для прибирання всіх покриттів та поверхонь Вашого будинку.

Electrolux - Бездротовий пилосос - PF91-4IG

Ергономічний дизайн

Ідеальна висота для кожного — з телескопічною трубою Pure F9 висоту можна регулювати для комфортного прибирання. Завдяки унікальному пересувному основному блоку та низькому центру тяжіння Pure F9 дуже легкий, маневрений та чітко збалансований пилосос.

Electrolux - Бездротовий пилосос - PF91-4IG

Зробіть перерву — будь-де

Зупинка, пауза і поїхали! Завдяки конструкції Pure F9, яка дозволяє йому самостійно стояти, ви можете зручно паркувати пилосос, коли це потрібно, у вертикальному положенні, готовим до продовження прибирання тоді, коли й ви.

Аксесуари

Підтримка

Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

 

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Слідкуйте за гарантіями на ваші прилади
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyElectrolux Сервісні питання
woman on couch with mobile phone