Деталі продукту

З PURED9 Performance Kit у вас буде все необхідне приблизно для одного року ефективної роботи. В комплект входить 4 мішки для пилу s-bag® Ultra Long Performance, які збільшують термін служби до 80% і збільшують потужність всмоктування в 2 рази в порівнянні зі звичайним паперовим мішком. Мішок оптимізований під PURED9, забезпечуючи високу фільтрацію з відмінним потоком повітря і оптимальну місткість, мішок для пилу 5 л. Мішок для пилу схвалений компанією TÜV Rheinland Group - незалежним інститутом з випробувань. Мішок s-bag® також оснащений Powerflow™, інноваційною системою складання збоку, яка забезпечує більшу місткість у порівнянні з плоским мішком і забезпечує його гнучкість і простоту розміщення у відсіку мішка для пилу. Мішок разом з новим тримачем мішка для пилу з PURED9 також дозволить вам уникнути будь-якого контакту з пилом завдяки інтелектуальній і автоматичній функції закриття і розблокування.
Детальніше

Переваги

Гігієнічний s-filter ™

До комплекту входить гігієнічний фільтр s-filter™, який затримує навіть найдрібніші частинки, такі як пилок, спори цвілі, екскременти пилових кліщів і алергени.

s-fresh™

До набору також входять ароматичні гранули s-fresh™, які під час прибирання надають вашому будинку приємного цитрусового аромату.

Фільтр двигуна

Комплект оснащений фільтром двигуна, який захищає двигун пилососа від частинок пилу, що продовжує термін його експлуатації.

4 мішка s-bag® Ultra Long Performance, 1 s-filter® Hygiene, 4 пакетика s-fresh™ Citrus Burst і 1 фільтр двигуна

Підтримка

Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyElectrolux
woman on couch with mobile phone