Деталі продукту

KIT18 виводить PUREF9 на якісно новий рівень з ефективності очищення підлоги. Чотири унікальні аксесуари розроблені для високоефективного видалення шерсті домашніх тварин і пилу, гарантуючи, що прибирання підлоги буде максимально якісним і, що важливо, подарує вам бездоганну чистоту вдома, яку ви заслуговуєте.

Переваги

Electrolux - Насадка - KIT18

Міні турбо насадка

Потужна міні турбо насадка для високоефективного видалення дрібного сміття, вовняних та волокняних залишкив з оббивки, а також для легкого очищення салону автомобіля.

Electrolux - Насадка - KIT18

Подовжена насадка для щілин

Подовжена насадка для щілин для легкого доступу до важкодоступних місць між автомобільними сидіннями, за приладами або меблями.

Electrolux - Насадка - KIT18

Насадка для делікатних поверхонь

Насадка для делікатних поверхонь з плюшевою пластиною, що полегшує очищення поверхонь над підлогою, таких як столи і табурети, або салони автомобілів.

Electrolux - Насадка - KIT18

Комбінована насадка

Комбінована насадка з щіткою працює як невелика щілина, а також як щітка під кутом 90 ° для більшої гнучкості.

1 турбо-насадка для шерсті домашніх тварин, 1-х м'яка насадка з ворсом, 1-х довга насадка для щілин, 1-х комбінована насадка з щіткою

Оцінити товар
Будь ласка, допоможіть нам у вдосконаленні нашої техніки

Ваші відгуки дозволяють нам безперервно вдосконалювати нашу техніку, а також можуть допомогти зробити вірний вибір іншим користувачам. Використовуйте зірки, щоб розпочати ваш відгук.

Написати відгук

Ласкаво просимо! Це ваш простір. Скажіть нам, що ви думаєте. Поділіться, і вас почують.

Перегляньте як гість або увійдіть і залиште відгук

{{ props.errorNickname }}

Воно буде відображатися поряд з вашим відгуком. Будь ласка не використовуйте повне ім'я та прізвище. Відгуки з прізвищем не будуть опубліковані.

Нам потрібна ваша електронна адреса, щоб підтвердити ваш відгук

{{ props.errorEmoji }}

Найбільш корисні відгуки сфокусовані на якості, дизайні та враженнях від використання товару. Щоб надати відгук щодо сервісу, доставки чи установки виробу, будь ласка зверніться до Контакт Центру. Всі відгуки проходять попередню модерацію. БІльше інформаціі ви можете знайти у Правила відгуків.

Необхідно прийняти положення і умови

Дякуємо за ваш відгук

Перевірте вашу поштову скриньку на наявність листа з підтвердженням.

Зображення над кухнею

Підтримка

Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.

Зареєструвати продукт Сервісні питання
вид на пляж, скелі та хвилі