Деталі продукту

Оцініть особливі умови зберігання вина навіть на дуже маленькій кухні з компактною винною шафою 900. У ній можна зберігати до 18 пляшок за температури від 5 °C до 20 °C, в залежності від ваших потреб. Переконайтеся, що кожен стакан, який ви наливаєте, перемішуєте та смакуєте, потрібної температури, коли ви цього хочете.

Переваги

Винна шафа, яка завжди охолоджує до досконалості

Зберігайте вино за ідеальної температури в нашій винній шафі, щоб кожен раз насолоджуватися вишуканим смаком. Ви можете легко вибрати температуру від 5 °C до 20 °C, контролюючи точну температуру вашого вина.

18 пляшок, 1 винна шафа

Забудьте про брак місця в холодильнику для зберігання вина для званої вечері. У нашій винній шафі ви можете зберігати до 18 пляшок одночасно.

У нашій шафі поміститься пляшка вина будь-якого розміру

Ця винна шафа вміщує навіть величезні пляшки, від великих пляшок шампанського до просекко. Створені для абсолютної гнучкості, полиці вміщують пляшки різних форм і розмірів. У вас завжди буде місце для улюбленого напою.

Винна шафа, яка легко вбудовується

Наша винна шафа органічно впишеться навіть в невелику кухню. Компактний дизайн без виступаючих ручок означає, що вона встановлюється на одному рівні з іншими приладами. І оскільки вона була створена для доповнення всього асортименту, вона відмінно виглядає в будь-якому приміщенні.

Аксесуари

Відгуки

Оцінити товар
Будь ласка, допоможіть нам у удосконаленні нашої техніки

Ваші відгуки дозволяють нам безперервно вдосконалювати нашу техніку, а також можуть допомогти зробити вірний вибір іншим користувачам. Використовуйте зірки, щоб розпочати ваш відгук.

Написати відгук

Ласкаво просимо! Це ваш простір. Скажіть нам, що ви думаєте. Поділіться, і вас почують.

Перегляньте як гість або увійдіть і залиште відгук

{{ props.errorNickname }}

Воно буде відображатися поряд з вашим відгуком. Будь ласка не використовуйте повне ім'я та прізвище. Відгуки з прізвищем не будуть опубліковані.

Нам потрібна ваша електронна адреса, щоб підтвердити ваш відгук

{{ props.errorEmoji }}

Найбільш корисні відгуки сфокусовані на якості, дизайні та враженнях від використання товару. Щоб надати відгук щодо сервісу, доставки чи установки виробу, будь ласка зверніться до Контакт Центру. Всі відгуки проходять попередню модерацію. БІльше інформаціі ви можете знайти у Правила відгуків.

Необхідно прийняти положення і умови

Дякуємо за ваш відгук

Перевірте вашу поштову скриньку на наявність листа з підтвердженням.

Відгуки іншими мовами Перекладені відгуки

5

нереально!

від Paulina на 12 жовтня 2020 Перекладено з литовської

співвідношення ціна-якість ідеальне, кращого охолоджувача вина з такими параметрами насправді немає!

Заява щодо перекладу

Цей відгук отримано з подібного продукту або веб-сайту іншою мовою.

  • Дизайн
    5
  • Функції
    5
  • Якість
    5
  • Paulina рекомендує цей виріб

Вважаете цей відгук корисним?

I am error text

Вам може сподобатися

Electrolux - Вбудована винна шафа - KBW5T
Вбудована винна шафа 45.5 см

Оцініть особливі умови зберігання вина навіть на дуже маленькій кухні з компактною винною шафою 900. У ній можна зберігати до 18 пляшок за температури від 5 °C до 20 °C, в залежності від ваших потреб. Переконайтеся, що кожен стакан, який ви наливаєте, перем...

Підтримка

Виникли питання?

Розшифруйте код помилки, можливо ви зможете відразу вирішити просту проблему самостійно і продовжити експлуатацію приладу

Запасні частини та аксесуари

Знайдіть оригінальні запчастини та аксесуари для вашої техніки в нашому офіційному магазині і замовляйте їх доставку прямо до вашої двері.

Зворотній зв'язок

Будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб замовити послуги майстра або отримати відповіді на ваші питання. Ми доступні, як по телефону, так і електронній пошті.

Експлуатація без турбот

Зареєструйте свою техніку Electrolux і дозвольте нам зберегти вказану вами інформацію для подальшого швидкого доступу до інструкцій, інформації про покупку, гарантій та замовлення сервісного майстра - якщо він вам коли-небудь знадобиться. Дізнайтеся, як використовувати техніку на всі 100%, підписавшись на поради та рекомендації, та отримуйте їх на вашу поштову скриньку.

Зареєструвати прилад