Деталі продукту

Потужність газової плити з точністю індукції - варильна поверхня TouchSure поєднує в собі найкраще з обох світів. Швидке розігрівання одним дотиком, і їжа готується миттєво. З упевненістю, що поки ви закінчите готувати, їжа не охолоне. Швидке та безпечне приготування їжі на газі під вашим повним контролем. Ваша газова плита, з керуванням як в індукції

Переваги

Electrolux - Газова - KGV8473IK

Функція TouchControl: простота, інтуїтивне управління, точність

TouchControl – повний контроль над полум'ям. Інтуїтивне сенсорне керування дозволяє точно регулювати підігрів, збільшуючи або зменшуючи його для ідеальних результатів приготування страв. Без кнопок, на які потрапляють бризки, очищення не складає труднощів.

Electrolux - Газова - KGV8473IK

Hob2Hood® - абсолютна зручність

Функція Hob2Hood® забезпечує бездротове з'єднання варильної поверхні та витяжки. Почніть готувати і витяжка сама підбере налаштування для оптимальної швидкості екстракції по нагріванню варильної панелі. Роботу буде зроблено за вас.

Electrolux - Газова - KGV8473IK

Світлодіодні індикатори вказують, чи варильна поверхня гаряча

Для більшої впевненості під час готування на газі ми додали дві важливі функції. Світлодіодні індикатори показують, яка конфорка увімкнена. Якщо тримачі посуду ще гарячі, це буде помітно по індикаторах залишкового тепла.

Electrolux - Газова - KGV8473IK

Насолоджуйтесь душевним спокоєм із функцією автоматичного відключення.

Автоматичний вимикач дарує вам більше душевного спокою, автоматично відключаючи поверхню, визначивши, що вогонь горить незвичайно довгий час.

Electrolux - Газова - KGV8473IK

Слідкуйте за готуванням за допомогою таймера Minute Minder

Встановіть таймер Minute Minder та готуйте ефективніше. Незалежно від того, що ви готуєте від простого вареного яйця до вишуканого ніжного різотто, забезпечується точність часу приготування для ідеальної страви.