Деталі продукту

Технологія DynamicAir створює повітряний потік, який переміщує холодне повітря по всьому простору холодильника, підтримуючи стабільну температуру в кожному його куточку. Продукти не втрачають форму та не висихають.

Переваги

DynamicAir: холод у кожному куточку

Система DynamicAir подбає про стабільність температури мікроклімату холодильника. Результат досягається циркуляцією холодного повітря, тому продукти захищені від нагрівання навіть при відкриванні дверцят.

Верхнє електронне сенсорне керування забезпечує спрощений доступ до функцій

Точно встановлюйте температуру та зручно керуйте холодильником завдяки чіткому дисплею розташованої зверху електронної сенсорної панелі керування.

Додаткова організація. Знайомтеся: ExtraZone

Розділяйте групи продуктів в ящику ExtraZone. Аби зберігати лад у холодильнику та завжди мати потрібні продукти під рукою.

Electrolux - Вбудована холодильна камера - LRB3DE18S

На поличку FlexiShelf помістяться навіть високі предмети

З поличкою FlexiShelf ви можете перерозподілити внутрішній простір холодильника відповідно до власних потреб. Пересувну скляну поличку можна скласти, висунути повністю або лише на половину глибини, аби звільнити місце для більш високих предметів. Гнучкість на варті ваших потреб.

Electrolux - Вбудована холодильна камера - LRB3DE18S

Повністю висувний ящик. Зручний доступ

Доступ до свіжих продуктів ніколи не був такий зручний. Ви оціните повністю висувний ящик. Зручна конструкція дозволяє йому висуватися до самого кінця. Це спрощує укладання і виїмку будь-яких потрібних вам інгредієнтів.