Деталі продукту

Наш фільтр допомагає зменшити кількість волокон з мікропластика, що потрапляють у стічні води при пранні синтетичного одягу. Цей аксесуар підходить до будь-якої пральної машини.

Переваги

Electrolux - Аксесуар для прання - E9WHMIC1

Вловлює до 90% мікропластичних волокон розміром >45 мікрон, що виділяються синтетичним одягом*

За допомогою нашого фільтра для мікропластика ви можете запобігти потраплянню мікропластичних волокон, що виділяються з вашого синтетичного одягу, в стік під час прання.

* Фільтруюча здатність виміряна за допомогою внутрішніх випробувань з використанням сумішей полікоттону та поліестеру в циклі прання синтетики за 40°C.

Electrolux - Аксесуар для прання - E9WHMIC1

Повинен бути надійно встановлений на стіні.

До комплекту входять гвинти для надійного встановлення фільтра для мікропластика на стіні поряд з пральною або прально-сушильною машиною. Не вимагає підключення електрики, працює під тиском води.

Electrolux - Аксесуар для прання - E9WHMIC1

Підходить для щоденного прання

Індикатор сигналізує, коли потрібно буде очистити мікропластиковий фільтр. Якщо це відбувається під час циклу прання, ви можете спочатку закінчити цикл і очистити мікропластиковий фільтр перед наступним використанням техніки.*

* Якщо індикатор свідчить про необхідність очищення фільтру, фільтр не буде використаний, і жодне мікропластіковое волокно на буде відфільтровано.

Electrolux - Аксесуар для прання - E9WHMIC1

Регулярне чищення підтримує працездатність в кращому вигляді

При регулярному очищенні фільтр для мікропластика відпрацює весь свій визначений строк. Поставляється з щіткою для чищення в комплекті. Утилізуйте зібрані мікропластичні волокна в відповідний контейнер для пластику.

Electrolux - Аксесуар для прання - E9WHMIC1

Не менше 50% всього пластика з переробленої сировини

Приблизно 50% усього пластику в фільтрі для мікропластика отримано з перероблених матеріалів.

Оцінити товар
Будь ласка, допоможіть нам у вдосконаленні нашої техніки

Ваші відгуки дозволяють нам безперервно вдосконалювати нашу техніку, а також можуть допомогти зробити вірний вибір іншим користувачам. Використовуйте зірки, щоб розпочати ваш відгук.

Написати відгук

Ласкаво просимо! Це ваш простір. Скажіть нам, що ви думаєте. Поділіться, і вас почують.

Перегляньте як гість або увійдіть і залиште відгук

{{ props.errorNickname }}

Воно буде відображатися поряд з вашим відгуком. Будь ласка не використовуйте повне ім'я та прізвище. Відгуки з прізвищем не будуть опубліковані.

Нам потрібна ваша електронна адреса, щоб підтвердити ваш відгук

{{ props.errorEmoji }}

Найбільш корисні відгуки сфокусовані на якості, дизайні та враженнях від використання товару. Щоб надати відгук щодо сервісу, доставки чи установки виробу, будь ласка зверніться до Контакт Центру. Всі відгуки проходять попередню модерацію. БІльше інформаціі ви можете знайти у Правила відгуків.

Необхідно прийняти положення і умови

Дякуємо за ваш відгук

Перевірте вашу поштову скриньку на наявність листа з підтвердженням.

Зображення над кухнею

Підтримка

Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.

Зареєструвати продукт Сервісні питання
вид на пляж, скелі та хвилі