Деталі продукту

Готовий до використання за секунди, ваш одяг відразу стане свіжим і не м'ятим. Оскільки відпарювач для одягу Refine 600 є портативним і зручним за розміром, його легко взяти і використовувати всякий раз, коли ваш одяг потрібно освіжити.

Переваги

Прасувальна дошка більше не потрібна.

Ручний відпарювач для одягу Refine 600 дозволяє відпарювати одяг прямо на вішалці. Нагріваючись всього за 20 секунд, він забезпечує постійний потік пари з достатньою потужністю, щоб освіжити і розгладити будь-який одяг.

Освіжає одяг і усуває до 99,9%* бактерій.

Немає часу випрати улюблений одяг? Ручний відпарювач Refine 600 Handheld Garment Steamer не лише розгладжує ваші речі, а й освіжає їх. Пара проникає у волокна тканини і усуває до 99,9%* бактерій.

* Випробування, проведені SGS на основі китайського стандарту для відпарювачів одягу QB / T 5200-2017 в травні 2020 року, на бактерії типу Escherichia coli (CICC® 10389 ™), Staphylococcus aureus subsp. aureus (ATCC® 6538 ™) і Candida albicans (CICC® 1965 ™) протягом 3 хвилин пропарювання при температурі вище 140°C.

З'ємний резервуар для води.

Щоб максимально спростити життя, в ручному відпарювачі для одягу Refine 600 є знімний резервуар для води. Вам достатньо просто зняти його, підійти до найближчого крану, щоб наповнити його водою, а потім знову поставити на місце.

Немає недосяжних поверхонь.

Ваша розетка занадто далеко або вам потрібно дістати до високих поверхонь, наприклад, штор? Завдяки шнуру довжиною 3 метри для ручного відпарювача для одягу Refine 600 не існує такого поняття, як важкодоступна поверхня.

Щітка та захисна рукавиця

Кожний ручний відпарювач для одягу Refine 600 постачається із спеціально розробленою щіткою, яка дозволяє парі проникати в більш щільніші тканини, такі як джинсова тканина. А також захисна рукавиця, що оберігає руку від гарячої пари.

Підтримка

Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyElectrolux Сервісні питання
woman on couch with mobile phone