Деталі продукту

Готовий до використання за секунди, ваш одяг відразу стане свіжим і не м'ятим. Оскільки відпарювач для одягу Refine 600 є портативним і зручним за розміром, його легко взяти і використовувати всякий раз, коли ваш одяг потрібно освіжити.

Переваги

Electrolux - Відпарювач для одягу - E6HS1-2EG

Прасувальна дошка більше не потрібна.

Ручний відпарювач для одягу Refine 600 дозволяє відпарювати одяг прямо на вішалці. Нагріваючись всього за 20 секунд, він забезпечує постійний потік пари з достатньою потужністю, щоб освіжити і розгладити будь-який одяг.

Electrolux - Відпарювач для одягу - E6HS1-2EG

Освіжає одяг і усуває до 99,9%* бактерій.

Немає часу випрати улюблений одяг? Ручний відпарювач Refine 600 Handheld Garment Steamer не лише розгладжує ваші речі, а й освіжає їх. Пара проникає у волокна тканини і усуває до 99,9%* бактерій.

* Випробування, проведені SGS на основі китайського стандарту для відпарювачів одягу QB / T 5200-2017 в травні 2020 року, на бактерії типу Escherichia coli (CICC® 10389 ™), Staphylococcus aureus subsp. aureus (ATCC® 6538 ™) і Candida albicans (CICC® 1965 ™) протягом 3 хвилин пропарювання при температурі вище 140°C.

Electrolux - Відпарювач для одягу - E6HS1-2EG

З'ємний резервуар для води.

Щоб максимально спростити життя, в ручному відпарювачі для одягу Refine 600 є знімний резервуар для води. Вам достатньо просто зняти його, підійти до найближчого крану, щоб наповнити його водою, а потім знову поставити на місце.

Electrolux - Відпарювач для одягу - E6HS1-2EG

Немає недосяжних поверхонь.

Ваша розетка занадто далеко або вам потрібно дістати до високих поверхонь, наприклад, штор? Завдяки шнуру довжиною 3 метри для ручного відпарювача для одягу Refine 600 не існує такого поняття, як важкодоступна поверхня.

Electrolux - Відпарювач для одягу - E6HS1-2EG

Щітка та захисна рукавиця

Кожний ручний відпарювач для одягу Refine 600 постачається із спеціально розробленою щіткою, яка дозволяє парі проникати в більш щільніші тканини, такі як джинсова тканина. А також захисна рукавиця, що оберігає руку від гарячої пари.

Підтримка

Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

 

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Слідкуйте за гарантіями на ваші прилади
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyElectrolux Сервісні питання
woman on couch with mobile phone