Деталі продукту

Завдяки простому налаштуванню Refine 700 готовий до використання за лічені секунди. Просто візьміть, виберіть один із двох налаштувань пари і використовуйте, коли ваш наряд потребує зменшення зморшок або оновлення. Немає потреби в прасувальній дошці, ви можете парити прямо на вішалці.

Переваги

Electrolux - Відпарювач для одягу - E7HS1-6OW

Миттєво усуває складки.

Виберіть регульовану функцію з високим або низьким рівнем пари, що разом із гарячою підошвою допомагає пару ефективно проникати навіть у плотні тканини. Завдяки двом функціям пари можна швидко усунути складки або надати одягу тривалої свіжості.

Electrolux - Відпарювач для одягу - E7HS1-6OW

Усуває до 99,99% бактерій.

Ви можете освіжити одяг у перерві між роботою та вечерею або відновити його після зберігання в шафі. Обробка парою є швидким і простим способом вдихнути нове життя у свій одяг між праннями.

* Випробування проведено організацією SGS згідно з китайським стандартом для відпарювачів одягу QB/T 5200-2017 у вересні 2020 р. для бактерій наступних видів: кишкова паличка (Escherichia coli, CICC® 10389™), золотистий стафілокок (Staphylococcus aureus subsp. aureus, ATCC® 6538™) та кандида біла (Candida albicans, CICC® 1965™). Одяг оброблявся випарюванням протягом 1 хвилини при температурі понад 120 °C.

Electrolux - Відпарювач для одягу - E7HS1-6OW

Проста та легка обробка парою.

Праска оснащена підошвою для делікатного та ефективного догляду за одягом. Поєднання продуманого дизайну та керамічної підошви GLISSIUM™ запобігає застряганню в одязі гострих країв приладу. Для забезпечення ще легшої обробки парою використовуйте тригер подачі пари, щоб зменшити навантаження на руки.

Electrolux - Відпарювач для одягу - E7HS1-6OW

Знімний резервуар для води.

Для максимального полегшення життя ручний парогенератор Refine 700 обладнаний знімним резервуаром для води. Тобто його можна просто зняти, наповнити водою з-під крану, а потім установити назад.

Electrolux - Відпарювач для одягу - E7HS1-6OW

Аксесуари для кращого догляду.

Спеціально розроблені аксесуари забезпечують легку обробку парою щільніших тканин і захист дрібних деталей, як-от перлини або блискітки. Рукавичка та сумка «два в одному» захищає вашу руку від гарячої пари та легко зберігається.

Підтримка

Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyElectrolux Сервісні питання
woman on couch with mobile phone