Деталі продукту

Точна подача пари відпарювачем Renew 800 дає змогу швидко прасувати одяг. Для нагрівання і подачі пари під тиском просто торкніться приладу. Використання переробленого пластику у виробництві та екологічна упаковка зменшують вуглецевий слід.

Переваги

PrecisionCareTM — інтелектуальний догляд за одягом

Точне прасування і передналаштовані програми для якнайкращих результатів — одним дотиком. Миттєва подача пари під тиском швидко впорається з найбільшими складками.

Стійка до механічних пошкоджень поверхня RESILIUM™ Ski 264

Стійка до подряпин золотиста пластина RESILIUM™ Ski 264 м’яко ковзає по будь-якій поверхні. Додаткові отвори забезпечують точність і високу швидкість прасування. Забудьте про непіддатливі складки.

Підсвітка для прасування

Інтелектуальна підсвітка вказує на готовність приладу до використання і освітлює тканину, завдяки чому прасування стає простішим. Тепер ви не пропустите жодної складки.

Високий тиск подачі пари

Прасуйте одяг із бездоганним результатом — щоразу. Подача пари об’ємом 460 г під тиском 7,5 бар не залишає шансів жодній складочці.

Великий резервуар для води

"Великий резервуар для води місткістю 1,2 л дає змогу випрасувати ще більше одягу. Годі витрачати час на наповнення резервуару. Прасуйте! "

Підтримка

Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyElectrolux Сервісні питання
woman on couch with mobile phone