Відкрийте для себе

Пилосос Pure D9

Наш найкращий пилосос

Відчуйте бездоганну легкість прибирання з системою FlowMotion. Вона складається з XL колес Easy-roll, насадки з запатентованим дизайном для безшумної роботи, а також безкомпромісної ефективності прибирання завдяки технології PureFlow.

Управління без зайвих зусиль

Pure D9 завжди рухається в унісон із Вами. XL колеса Easy-roll та насадка з підшипниками працюють спільно - рухаючись в бездоганній гармонії, вони допомагають пилососу плавно линути по підлозі.

 

 

Безкомпромісна ефективність прибирання

Технологія PureFlow працює всередині Pure D9 непомітно для Вашого погляду, забезпечуючи безкомпромісну ефективність прибирання, при цьому знижуючи енерговитрати на 30%*.

*У порівнянні з переможцем тесту 2017 UltraOne ZUOGREEN+

Гігієнічна система виймання мішка

Мішок s-bag® надіно утримує пил всередині, не дозволяючи йому потрапити до кімнати, поки Ви пилососите. Коли мішок знадобиться замінити, іноваційна ручка CleanLift допоможе зробити це легко, навіть не доторкаючись до нього!

Створений для Вашого комфорту

Завдяки ергономічному дизайну, Pure D9 перетворює прибирання на задоволення.

Аксесуари на борту

Pure D9 оснащений "розумним" інструментом 3-в-1, котрий без проблем упорається з прибиранням будь-якої поверхні, чи то занавіски, диван або плінтус. Інструмент розташований на борту - це означає, що він завжди напохваті та готовий до нових завдань.

Бездоганна легкість прибирання

Новий Pure D9 із системою FlowMotion забезпечує неперевершену маневреність та комфортне прибирання без зайвих зусиль. Pure D9 завжди рухається в унісон із Вами. XL колеса Easy-roll та насадка з підшипниками працюють спільно. ехнологія PureFlow працює всередині Pure D9 непомітно для Вашого погляду, забезпечуючи безкомпромісну ефективність прибирання.