Деталі продукту

Функція каталітичного очищення дає змогу уникнути накопичення бруду й жиру в автономній духовій шафі. Самоочищення духової шафи автоматично запускається за температури 250°C без вашої участі.

Переваги

Electrolux - Газова плита - LKG604002W

Духова шафа, що очищується сама

Функція каталітичного очищення дає змогу уникнути накопичення бруду й жиру в автономній духовій шафі. Самоочищення духової шафи автоматично запускається за температури 250°C. При цьому ваша участь зовсім не потрібна.

Electrolux - Газова плита - LKG604002W

Зручна й ефективна газова варильна поверхня.

Готуйте смачні страви на нашій газовій варильній поверхні. Нею дуже легко керувати і зручно користуватися. Готуйте на повільному вогні або обсмажуйте стейки. Відкрийте для себе силу газу й готуйте з упевненістю.

Зручне приготування печені на рожні

Обертовий рожен забезпечує рівномірне смаження м’яса з утворенням суцільної хрусткої скоринки чудового коричневого кольору.

Electrolux - Газова плита - LKG604002W

Смачний результат за допомогою нашої духової шафи та гриля

Відкрийте для себе нові можливості завдяки газовій духовій шафі з електрогрилем. Насолоджуйтеся стравами, які неможливо приготувати у звичайній духовій шафі. Створюйте золотаві гратени, хрусткі лазаньї та хрумкі скоринки.

Electrolux - Газова плита - LKG604002W

Скляні дверцята, які легко очищуються

Скло у дверцятах цієї духової шафи легко очищуються. Можна повністю зняти дверцята і скляні панелі та швидко їх почистити.