Деталі продукту

Функція каталітичного очищення в окремо стоячій духовій шафі дозволяє уникнути накопичення бруду та жиру. Технологія самоочищення автоматично запускається при досягненні духовою шафою температури 250 °C, максимально полегшуючи очищення.

Переваги

Electrolux - Газова плита - LKG604003K

Духова шафа, що очищується сама

Функція каталітичного очищення дозволяє уникнути накопичення бруду та жиру в духовій шафі окремо стоячої плити. Технологія самоочищення автоматично запускається при досягненні духовою шафою температури 250 °C. Завдяки цьому видаляються залишки їжі, у такій спосіб максимально полегшується очищення.

Electrolux - Газова плита - LKG604003K

Зручна й ефективна газова варильна поверхня.

Готуйте смачні страви на нашій газовій варильній поверхні. Нею дуже легко керувати і зручно користуватися. Готуйте на повільному вогні або обсмажуйте стейки. Відкрийте для себе силу газу й готуйте з упевненістю.

Зручне приготування печені на рожні

Обертовий рожен забезпечує рівномірне смаження м’яса з утворенням суцільної хрусткої скоринки чудового коричневого кольору.

Electrolux - Газова плита - LKG604003K

Смачний результат за допомогою нашої духової шафи та гриля

Відкрийте для себе нові можливості завдяки газовій духовій шафі з електрогрилем. Насолоджуйтеся стравами, які неможливо приготувати у звичайній духовій шафі. Створюйте золотаві гратени, хрусткі лазаньї та хрумкі скоринки.

Electrolux - Газова плита - LKG604003K

Скляні дверцята, які легко очищуються

Скло у дверцятах цієї духової шафи легко очищуються. Можна повністю зняти дверцята і скляні панелі та швидко їх почистити.

Аксесуари