ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО БЕЗПЕКИ: Ми відкликаємо деякі акумуляторні пилососи Electrolux Pure F9 через можливу проблему з безпекою.
Дізнатися більше
EZC52430AX

Електрична духова шафа

Деталі продукту
hidden
Немає в наявності на www.electrolux.ua
hidden
Повідомити про наявність
ОчищенняПіролітична
Загрузка, Л57
ДисплейLED
Even Cooking
Even Cooking
Покриття Anti-fingerprint
Покриття Anti-fingerprint
Гриль
Гриль
Деталі продукту
Наша конвекційна піч 300 нагрівається швидше, ніж звичайна духовка. Вентилятор розподіляє тепло по камері, тому їжа готується швидко і рівномірно. Тепер ви можете випікати ідеальне печиво, не перегортаючи його.
Electrolux - Pyrolytic oven - EZC52430AX
Швидке та ефективне рівномірне приготування

Наша система Even Cooking забезпечує циркуляцію тепла в духовій шафі, гарантуючи рівномірне приготування. І все це без необхідності перевертати страву. Наша технологія забезпечує швидше нагрівання духової шафи, що заощаджує час та енергію.

Electrolux - Pyrolytic oven - EZC52430AX
Заощаджуйте час з функцією швидкого нагріву

З нашою функцією швидкого нагрівання духова шафа буде готова саме тоді, коли потрібно вам. Завдяки скороченню часу на попереднє нагрівання у порівнянні з традиційним нагріванням ви зможете перетворити заощаджений час на пам'ятніші моменти.

Electrolux - Pyrolytic oven - EZC52430AX
Піролітичне чищення — незмінно блискучий результат

Підтримувати духову шафу як нову зовсім не важко з інтелектуальною функцією піролітичного очищення. Ця система самоочищення нагріває духову шафу до температури, яка перетворює жир та інші залишки на попіл. Після цього потрібно лише протерти дно духовки. Більше не потрібно витрачати безліч часу на миття духової шафи.

Electrolux - Pyrolytic oven - EZC52430AX
Готуйте на грилі для золотистого результату

Отримайте від свого грилю більше, ніж будь-коли, — від хрусткого бекону до смаженої моцарели.  Ідеально підходить для хрустких курячих крилець і халумі, що тане у роті. 

Electrolux - Pyrolytic oven - EZC52430AX
Бездоганна сталева поверхня з покриттям проти відбитків пальців.

Відбитки рук на передній панелі духовки тепер в минулому завдяки нашому покриттю з нержавіючої сталі, що запобігає появі відбитків пальців. Відбитки і мазки стають невидимими, тому ви можете бути впевнені, що на вашій нержавіючій сталі завжди не буде плям.

woman on couch with mobile phone
Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки