Деталі продукту

Cooling 360° — це провідна система циркуляції повітря. Завдяки вентиляційним отворам система забезпечує циркуляцію повітря в кожному куточку. Задня стінка з нержавіючої сталі швидко охолоджує після відкривання дверцят. Продукти дбайливо захищені. Кожен шматочок буде наповнений смаком та ароматом

Переваги

Захист структури харчових продуктів. Від куточка до куточка. Cooling 360°

Холодильник Cooling 360° — це циркуляція повітря по всьому об'єму. Розташування вентиляційних отворів забезпечує охолодження кожного куточка. Функціональна й стильна задня стінка з нержавіючої сталі швидко відновлює температуру після відкривання дверцят. Продукти зберігають свіжість та аромат.

Різко окреслені форми DesignLine

Винятковий вид холодильника зробить його гармонійною прикрасою сучасної кухні завдяки чітким лініям і абсолютно плоскому дизайну. Ви оціните чудову гармонію його оздоблення.

Electrolux - Окремостоячий холодильник з морозильною камерою - RNT7ME34K1

Завдяки технології TwinTech їжа залишається на 60 % соковитішою й менше втрачає вологу.*

Розумне подвійне охолодження TwinTech® No Frost захистить продукти від втрати вологи. Роздільне охолодження холодильної та морозильної камер перевершує стандартні системи No Frost. Забудьте про лід в морозильній камері! З TwinTech® No Frost продукти в холодильній камері «усихатимуть» на 60% менше.

*Внутрішні випробування технології TwinTech із використанням власних методів тестування для оцінювання рівня гідратації після 9 днів зберігання в порівнянні з власними продуктами з одним випарником.

Electrolux - Окремостоячий холодильник з морозильною камерою - RNT7ME34K1

М'ясна нарізка під захистом з висувним ящиком Extra Chill

Збережіть якість, смак і свіжість м'ясного асорті та сирів в висувному ящику Extra Chill. В ящику підтримується більш низька температура, ніж в решті частини холодильника, завдяки активній циркуляції холодного повітря.

Electrolux - Окремостоячий холодильник з морозильною камерою - RNT7ME34K1

Десять років гарантії на двигун

Будьте спокійні, знаючи, що на двигун надається десять років гарантії. Ця гарантія розповсюджується на пошкодження, які можуть виникнути під час роботи, перевезення, а також загального обслуговування.