Деталі продукту

Використовуйте систему SteamCare у вбудованій пральній машині PerfectCare 700, щоб замість прання освіжати одяг парою, заощаджуючи понад 40 л води* за кожен цикл. Також завдяки цьому ваші улюблені речі служитимуть вам довше.
*Обробка парою порівняно з програмою для прання делікатних речей із завантаженням 1 кг (за результатами внутрішнього тестування).

Переваги

Electrolux - Вбудована - EW7N7F348SUI

Освіжіть одяг і нейтралізуйте запахи* за допомогою програми FreshScent

Приємне відчуття щойно випраного одягу при значному скороченні споживання води. Освіжаючи одяг парою, ви нейтралізуєте запахи* та зменшуєте складки за 25 хвилин. Для ще більшої свіжості додайте паровий ароматизатор у програму FreshScent.

* Згідно з результатами зовнішнього тестування, обробка парою програми FreshScent нейтралізує запах тютюнового диму.

Electrolux - Вбудована - EW7N7F348SUI

Заощаджуйте до 30 %* часу, води й електрики завдяки SensiCare

Система SensiCare співвідносить налаштування кожної програми з об’ємом завантаження. Смарт-датчики скорочують витрати часу, води й електрики до 30 %* для ефективного прання та без небажаного зносу одягу.

*Згідно з результатами внутрішнього випробування витрат часу, води й електрики під час використання програми SensiCare (прання 1 кг бавовняних речей за температури 30 °C порівняно з максимальним завантаженням).

Electrolux - Вбудована - EW7N7F348SUI

Насолоджуйтеся домашнім затишком із тихою пральною машиною.

Цю вбудовану пральну машину з низьким рівнем шуму розроблено для тихої роботи за дверцятами шафи. Це означає, що ви можете запускати прання, зберігаючи затишну та спокійну обстановку для всіх інших справ.

TimeManager® дає змогу скоротити тривалість циклу, якщо бракує часу

Бракує часу? Не біда! TimeManager® допоможе швидко випрати речі, скоротивши тривалість програми з урахуванням вашого розпорядку дня.

Electrolux - Вбудована - EW7N7F348SUI

Програма «Гігієна» знищує бактерії й віруси

«Гігієна» – це програма прання, яка з високою ефективністю очищає одяг від бактерій і вірусів. Також завдяки температурі прання понад 60 °C зменшується кількість алергенів.

Аксесуари

Підтримка

Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyElectrolux Сервісні питання
woman on couch with mobile phone