Деталі продукту

Оцініть якість прибирання преміум-класу: клас фільтрації повітря А, клас прибирання на твердій підлозі А, клас прибирання на килимі А, а також клас енергоефективності А. При цьому в пилососі встановлено еко-двигун, який споживає всього 700 Ватт, піклуючись про навколишнє середовище і заощаджуючи Ваші гроші.

Переваги

Electrolux - Мішковий пилосос - EUO9ANIMAT

Міні-турбо щітка та насадка AeroPro Parketto Pro для прибирання різних поверхонь

Легко видаляйте шерсть тварин з тканин та меблів за допомогою міні-турбо щітки. Та очищуйте усі види твердих поверхонь з насадкою AeroPro Parketto Pro, спеціально призначеною для прибирання твердої підлоги.

Electrolux - Мішковий пилосос - EUO9ANIMAT

S-bag™ Anti-odour утримує неприємні запахи всередині

Насолоджуйтесь чистим і здоровим повітрям в будинку з пилососом UltraOne Animal. Мішок S-bag™ Anti-odour з прошарком, що вбирає запахи шерсті домашніх тварин. А випускний фільтр Allergy Plus утримує часточки пилу і алергенів.

Electrolux - Мішковий пилосос - EUO9ANIMAT

Першокласна якість прибирання завдяки виключній оптимізації повітряного потоку.

Секрет відмінного прибирання – в потужному двигуні, високій швидкості повітряного потоку та ефективній насадці FlowMotion™ Silent. Весь повітряний тракт UltraOne, від насадки до вихідного отвору, герметизований для кращої ефективності.

Electrolux - Мішковий пилосос - EUO9ANIMAT

Тихий завдяки технології Silent Air Technology™

Завдяки новій технології Silent Air Technology™ ви користуєтеся пилососом, нікого при цьому не турбуючи. UltraOne має вдосконалений шланг і ефективну насадку FlowMotion. В результаті рівень шуму знижений до непомітних 65 дБ.

Electrolux - Мішковий пилосос - EUO9ANIMAT

Комфортне ефективне прибирання

Завдяки системі Multi Room System™, трьом гнучким паркувальним фіксаторам, змінному фільтру та радіусу прибирання 12 м, використання UltraOne - це суцільне задоволення. А фільтр Allergy Plus оздоровить атмосферу в домі.

Техніка, котра дбає не лише про чистоту в домі, але й про чистоту планети. Пилосос EUO9ANIMAT з еко-двигуном споживає лише 700 Вт, при цьому забезпечуючи бездоганний результат. Пилозбірник S-Bag вбирає запахи, дезінфікує повітря та затримує 99,9% мікрочасточок пилу.

Аксесуари

Підтримка

Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

 

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Слідкуйте за гарантіями на ваші прилади
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyElectrolux Сервісні питання
woman on couch with mobile phone