Деталі продукту

Оцініть якість прибирання преміум-класу: клас фільтрації повітря А, клас прибирання на твердій підлозі А, клас прибирання на килимі А, а також клас енергоефективності А. При цьому в пилососі встановлено еко-двигун, який споживає всього 700 Ватт, піклуючись про навколишнє середовище і заощаджуючи Ваші гроші.

Переваги

Electrolux - Мішковий пилосос - EUO9ANIMAT

Міні-турбо щітка та насадка AeroPro Parketto Pro для прибирання різних поверхонь

Легко видаляйте шерсть тварин з тканин та меблів за допомогою міні-турбо щітки. Та очищуйте усі види твердих поверхонь з насадкою AeroPro Parketto Pro, спеціально призначеною для прибирання твердої підлоги.

Electrolux - Мішковий пилосос - EUO9ANIMAT

S-bag™ Anti-odour утримує неприємні запахи всередині

Насолоджуйтесь чистим і здоровим повітрям в будинку з пилососом UltraOne Animal. Мішок S-bag™ Anti-odour з прошарком, що вбирає запахи шерсті домашніх тварин. А випускний фільтр Allergy Plus утримує часточки пилу і алергенів.

Electrolux - Мішковий пилосос - EUO9ANIMAT

Першокласна якість прибирання завдяки виключній оптимізації повітряного потоку.

Секрет відмінного прибирання – в потужному двигуні, високій швидкості повітряного потоку та ефективній насадці FlowMotion™ Silent. Весь повітряний тракт UltraOne, від насадки до вихідного отвору, герметизований для кращої ефективності.

Electrolux - Мішковий пилосос - EUO9ANIMAT

Тихий завдяки технології Silent Air Technology™

Завдяки новій технології Silent Air Technology™ ви користуєтеся пилососом, нікого при цьому не турбуючи. UltraOne має вдосконалений шланг і ефективну насадку FlowMotion. В результаті рівень шуму знижений до непомітних 65 дБ.

Electrolux - Мішковий пилосос - EUO9ANIMAT

Комфортне ефективне прибирання

Завдяки системі Multi Room System™, трьом гнучким паркувальним фіксаторам, змінному фільтру та радіусу прибирання 12 м, використання UltraOne - це суцільне задоволення. А фільтр Allergy Plus оздоровить атмосферу в домі.

Техніка, котра дбає не лише про чистоту в домі, але й про чистоту планети. Пилосос EUO9ANIMAT з еко-двигуном споживає лише 700 Вт, при цьому забезпечуючи бездоганний результат. Пилозбірник S-Bag вбирає запахи, дезінфікує повітря та затримує 99,9% мікрочасточок пилу.

Аксесуари

Оцінити товар
Будь ласка, допоможіть нам у удосконаленні нашої техніки

Ваші відгуки дозволяють нам безперервно вдосконалювати нашу техніку, а також можуть допомогти зробити вірний вибір іншим користувачам. Використовуйте зірки, щоб розпочати ваш відгук.

Написати відгук

Ласкаво просимо! Це ваш простір. Скажіть нам, що ви думаєте. Поділіться, і вас почують.

Перегляньте як гість або увійдіть і залиште відгук

{{ props.errorNickname }}

Воно буде відображатися поряд з вашим відгуком. Будь ласка не використовуйте повне ім'я та прізвище. Відгуки з прізвищем не будуть опубліковані.

Нам потрібна ваша електронна адреса, щоб підтвердити ваш відгук

{{ props.errorEmoji }}

Найбільш корисні відгуки сфокусовані на якості, дизайні та враженнях від використання товару. Щоб надати відгук щодо сервісу, доставки чи установки виробу, будь ласка зверніться до Контакт Центру. Всі відгуки проходять попередню модерацію. БІльше інформаціі ви можете знайти у Правила відгуків.

Необхідно прийняти положення і умови

Дякуємо за ваш відгук

Перевірте вашу поштову скриньку на наявність листа з підтвердженням.

Зображення над кухнею

Підтримка

Виникли питання?

Розшифруйте код помилки, можливо ви зможете відразу вирішити просту проблему самостійно і продовжити експлуатацію приладу

Запасні частини та аксесуари

Знайдіть оригінальні запчастини та аксесуари для вашої техніки в нашому офіційному магазині і замовляйте їх доставку прямо до вашої двері.

Зворотній зв'язок

Будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб замовити послуги майстра або отримати відповіді на ваші питання. Ми доступні, як по телефону, так і електронній пошті.

Експлуатація без турбот

Зареєструйте свою техніку Electrolux і дозвольте нам зберегти вказану вами інформацію для подальшого швидкого доступу до інструкцій, інформації про покупку, гарантій та замовлення сервісного майстра - якщо він вам коли-небудь знадобиться. Дізнайтеся, як використовувати техніку на всі 100%, підписавшись на поради та рекомендації, та отримуйте їх на вашу поштову скриньку.

Зареєструвати прилад