Деталі продукту

Легко видаляйте шерсть тварин з тканин та меблів за допомогою FlowMotion™ mini turbo. Та швидко очищуйте тверді підлоги з насадкою FlowMotion™ Parketto Pro.

Переваги

Пилозбірник S-bag™ Anti-odour зі спеціальною прослойкою, котра нейтралізує неприємні запахи.

Унікальний пилозбірник із особливою додатковою прослойкою, котра поглинає та утримує неприємні запахи. Якщо у вас є домашні тварини, ви оціните цей тип мішків, які чудово нейтралізують неприємні запахи, а також ефективно відфільтровують 99% пилу, пилку, алергенів і інших часточок.

Надзвичайно тихий з системою Silent Zen System™

Прибирайте пилососом, не турбуючи інших. Завдяки розробкам наших інженерів в системі Silent Zen System™ пилосос UltraSilencer™ ZEN оснащений покращеним, тихим шлангом та ще ефективнішою насадкою Flow Motion™.

Нова насадка Flow Motion™ забезпечує ще більш тихе та ефективне прибирання

Насадка Flow Motion™ гарантує ще нижчий рівень шуму під час прибирання пилососом. Її сконструйовано таким чином, щоб потужність всмоктування була однаково високою по всьому периметру насадки, завдяки чому досягається чудовий результат прибирання - насадка ефективно всмоктує пил одночасно з усіх боків.

Motion Control System™ для плавного та легкого маневрування

Система Motion Control System™ забезпечить регульований та непомітний перехід між кімнатами - пилосос буде слідувати за вами плавно, буде легко повертати, а також без особливих зусиль обминати меблі.

Шерсть домашніх улюбленців більше не проблема. Пилосос EUS8ALRGYT з турбонасадкою FlowMotion ефективно впорається з волоссям та шерстю тварин на меблях та килимах. А мішок S-Bag зі спеціальним шаром нейтралізує неприємні запахи та відфільтрує до 90% мікрочасточок пилу та алергенів.

Аксесуари

Підтримка

Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyElectrolux Сервісні питання
woman on couch with mobile phone