Деталі продукту

Оцініть якість прибирання преміум-класу: клас фільтрації повітря А, клас прибирання на твердій підлозі А, клас прибирання на килимі А, а також клас енергоефективності А. При цьому в пилососі встановлено еко-двигун, який споживає всього 700 Ватт, піклуючись про навколишнє середовище і заощаджуючи Ваші гроші.

Переваги

Electrolux - Мішковий пилосос - EUO9GREEN

Виготовлений на 70% з вторинного пластика

UltraOne Green виробляється на 70% з вторинного пластика та не містить ПВХ. Після закінчення терміну служби 92% матеріалів можна використовувати для повторної переробки.

Electrolux - Мішковий пилосос - EUO9GREEN

Споживання енергії на 65% менше

Коли мова заходить про споживання енергії, звичайний пилосос 2100 Ватт не йде ні в яке порівняння з новим UltraOne Green. UltraOne Green споживає на 65% менше енергії. Це лише одна з причин, чому UltraOne Green - це наш найперший пилосос з енергетичним рейтингом класу А.

Electrolux - Мішковий пилосос - EUO9GREEN

Першокласна якість прибирання завдяки виключній оптимізації повітряного потоку.

Секрет відмінного прибирання – в потужному двигуні, високій швидкості повітряного потоку та ефективній насадці FlowMotion™ Silent. Весь повітряний тракт UltraOne, від насадки до вихідного отвору, герметизований для кращої ефективності.

Electrolux - Мішковий пилосос - EUO9GREEN

Тихий завдяки технології Silent Air Technology™

Прибирайте пилососом, не турбуючи інших, завдяки нашій інноваційній технології Silent Air Technology™. UltraOne оснащений покращеним, безшумним шлангом і безшумною, але при цьому надзвичайно ефективною насадкою FlowMotion. У результаті, прилад генерує лише мінімальний рівень шуму - 65 дБ.

Electrolux - Мішковий пилосос - EUO9GREEN

Комфортне ефективне прибирання

Менша вага, більша маневреність, легше зберігання. Тепер пилососити можна максимально зручно. З системою Multi Room System™, трьома гнучкими затискачами для паркування, фільтром, який легко змінювати, та шлангом довжиною 12 метрів — пилосос UltraOne робить прибирання надзвичайно приємним. Він також оснащений фільтром Allergy Plus, аби ваш дім став більш здоровим.

Пилосос EUO9GREEN – техніка, котра однаково ефективно та дбайливо впорається з прибиранням як твердих, так і килимових покриттів підлоги. Секрет бездоганного прибирання в особливій конструкції пристрою. Потужний двигун, велика швидкість повітряного потоку, ефективна насадка та цілковита герметизація системи гарантують відмінний результат.

Аксесуари

Відгуки

Оцінити товар
Будь ласка, допоможіть нам у вдосконаленні нашої техніки

Ваші відгуки дозволяють нам безперервно вдосконалювати нашу техніку, а також можуть допомогти зробити вірний вибір іншим користувачам. Використовуйте зірки, щоб розпочати ваш відгук.

Написати відгук

Ласкаво просимо! Це ваш простір. Скажіть нам, що ви думаєте. Поділіться, і вас почують.

Перегляньте як гість або увійдіть і залиште відгук

{{ props.errorNickname }}

Воно буде відображатися поряд з вашим відгуком. Будь ласка не використовуйте повне ім'я та прізвище. Відгуки з прізвищем не будуть опубліковані.

Нам потрібна ваша електронна адреса, щоб підтвердити ваш відгук

{{ props.errorEmoji }}

Найбільш корисні відгуки сфокусовані на якості, дизайні та враженнях від використання товару. Щоб надати відгук щодо сервісу, доставки чи установки виробу, будь ласка зверніться до Контакт Центру. Всі відгуки проходять попередню модерацію. БІльше інформаціі ви можете знайти у Правила відгуків.

Необхідно прийняти положення і умови

Дякуємо за ваш відгук

Перевірте вашу поштову скриньку на наявність листа з підтвердженням.

Відгуки щодо продуктів, які мають аналогічний набір функцій, можуть бути об'єднані.

Відгуки іншими мовами Перекладені відгуки

4

Дуже хороший пилосос, але ...

від Sebastian на 14 квітня 2021 Перекладено з польської

Пилосос цілком рекомендується, але оскільки в декількох оглядах була проблема з неможливістю регулювати потужність всмоктування, це трапилось і з моєю копією, але оскільки я вважаю за краще самостійно ремонтувати обладнання, ніж повертати його в сервіс, я поширюю діагноз, відремонтувати його і в наступні роки, спокій, неправильно Нічого з ним. Рекомендую 😊

Заява щодо перекладу

Цей відгук отримано з подібного продукту або веб-сайту іншою мовою.

 • Дизайн
  3
 • Функції
  3
 • Якість
  3
 • Sebastian рекомендує цей виріб

Вважаете цей відгук корисним?

I am error text
3

Чергова невдача. Перший, приблизно через рік, регулятор потужності всмоктування впав. Тепер перемикач, мабуть, вимкнувся. Він буде ловити його раз на 100 кліків. Скільки можна.

від Norbert на 06 квітня 2021 Перекладено з польської

Тихий і дуже потужний пилосос. Однак нехай його рівень відмов приховується старим і добрим M E T E O R E M. Цей помер через 11 років. Чим новіше, тим краще, на жаль. Зараз обладнання навіть не витримує гарантії. Загалом, я рекомендую це, але прочитайте адресу на своєму місцевому веб-сайті. У Білостоці попередню несправність усунули через півгодини. Це було круто.

Заява щодо перекладу

Цей відгук отримано з подібного продукту або веб-сайту іншою мовою.

 • Дизайн
  3
 • Функції
  5
 • Якість
  1
 • Norbert рекомендує цей виріб

Вважаете цей відгук корисним?

I am error text
3

Чудово, але надзвичайно

від Maciej на 04 лютого 2021 Перекладено з польської

Я бачу, що не тільки у мене стався збій, пов’язаний із втратою можливості регулювати потужність всмоктування (весь час максимум, незалежно від повороту ручки). Це як дрібниця, але це робить пилосос марним - у мене є вибір, чи докласти набагато більше сили до пилососу, бо всмоктувальна насадка прилипає до підлоги / килима, чи немилосердний шум після розгерметизації всмоктувальної труби ... Все тим більше шкода , що «Електролюкс» був синонімом для пилососа в старі часи, цей бренд повинен бути зразком надійності цих пристроїв.

Заява щодо перекладу

Цей відгук отримано з подібного продукту або веб-сайту іншою мовою.

 • Дизайн
  5
 • Функції
  4
 • Якість
  2

Вважаете цей відгук корисним?

I am error text
2

Розчарування.

від Etien на 07 січня 2021 Перекладено з чеської

Великі очікування, велике розчарування. Я б порівняв це з виразом DoDo. Це означає - Закінчуйте вдома. Насадка 3-1 абсолютно нефункціональна, безглузда і непридатна для використання. Потужність пилососу відмінна, на жаль, завдяки цьому неможливо пилососити килими, оскільки насадка має таку велику адгезію, що навіть при найменшому витягуванні та відкритому подаванні важко управляти. Я не розумію, хто це вигадав. Потрібно буде заздалегідь прикріпити напрямні ролики, щоб запобігти всмоктуванню підкладки, або замінити весь шланг на форсунку на старий функціональний. Овальна форма трубок - це лише спроба виробника запобігти застосуванню сторонніх адаптерів. Остаточне враження розчарування. За гроші?

Заява щодо перекладу

Цей відгук отримано з подібного продукту або веб-сайту іншою мовою.

 • Дизайн
  3
 • Функції
  1
 • Якість
  3

Вважаете цей відгук корисним?

I am error text

Відповідь Electrolux

Привіт, містере Трип,
Дякуємо за відгук про наш пилосос EUO93DB. Ми цінуємо час, який ви витратили на його надсилання.
Ми дуже раді, що Ви задоволені роботою пилососа. Щоб використовувати оригінальні форсунки з круглою формою труб, ми рекомендуємо придбати адаптер, який доступний у нашому веб-магазині за посиланням нижче, де ви також можете знайти різні поради щодо форсунок, призначених для кожного типу підлогового покриття.
https://shop.electrolux.cz/vysavace/vysavace/hubice-prislusenstvi/adapter-pro-trubici-aeropro-ze050-oval-36mm-na-prumer-32mm/p/9001967166
Ми підійшли до овальної форми струмових трубок після того, як виявили, що ця форма дозволяє збільшити ефективність всмоктування без необхідності збільшення потужності двигуна.
Ми твердо віримо, що пилосос буде служити вам на повне задоволення.
З повагою
Команда Electrolux

Підтримка

Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.

Зареєструвати продукт Сервісні питання
вид на пляж, скелі та хвилі