Відкрийте для себе

Приготування їжі

Повна колекція блендерів Masterpiece Collection™
ЧИСТИЙ ДИЗАЙН

Першокласні матеріали поєднуються з гладкими поверхнями, які легко очищувати, створюючи стильні та функціональні кухонні прилади

Чистий дизайн панелі управління кухонним комбайном

Відкрийте для себе колекцію Masterpiece Collection™

Колекція Masterpiece Collection™ черпає натхнення у найкращих шеф-кухарів світу.Кожен може похвалитися розумними акцентами, які покращать будь-яку кухню, наприклад, покриті титаном леза TruFlow®. Вони надзвичайно міцні й довговічні, завдяки чому ви можете знову й знову нарізати, подрібнювати й збивати навіть найжорсткіші інгредієнти.

Настільний блендер на кухонному столі

Точне змішування,
максимальний смак

Насолоджуйтеся смузі, сповненими натуральними смаками, з нашим настільним блендером. На відміну від високошвидкісних блендерів, які підвищують температуру інгредієнтів під час подрібнення, наш продуманий дизайн PowerTilt® і повільніший двигун зберігають прохолоду фруктів під час змішування. Це допомагає краще зберегти природні поживні речовини сирих фруктів і овочів. Також завдяки такому змішування насіння не розчавлюється, що зменшує ризик утворення гіркуватого осаду з лушпинням у вашому смузі.

Свіжоприготовлений смузі із зелених овочів у скляній банці з соломинкою
Подрібнюйте, ріжте, змішуйте та збивайте

Оволодійте кожною технікою з нашими спеціально розробленими насадками для нарізання та змішування

Занурювальний блендер з вінчиком, що збиває вершки

Найкращі інгредієнти. Найвишуканіший смак.

Ми обшукали усі дикі, прекрасні ландшафти Франції у пошуках найкращих інгредієнтів. Потім ми перетворили їх у насичений фермерський суп з нутовим пюре. Подивіться наш відео-рецепт та приготуйте цю смачну страву для своєї сім'ї та друзів.

Кухонний комбайн на кухонному столі

Із нахилом для досконалого готування

PowerTilt® – просте покращення дизайну, яке справляє чудову різницю.Більше не потрібно трусити глечик, аби забезпечувати потрапляння продуктів, що змішуються, на леза. Наш кухонний комбайн з колекції Masterpiece Collection™ має спеціальний нахил, аби продукти, що знаходяться всередині, потрапляли безпосередньо на леза, а не просто знаходилися над ними. Це означає, що абсолютно все, що знаходиться всередині чаші, буде подрібнено однорідно та швидко.

Опануйте нові смаки

Майстерна підготовка з використанням приладів колекції Masterpiece Collection розкриває краще з кожного інгредієнта

Ідеальна закуска з листковим тістом

Пухке листкове тісто з тапенадою з лисичок

Дозвольте приладам колекції Masterpiece Collection™ з унікальним нахилом відкрити секрет чудового смаку, готуючи цей смачний рецепт зі шведським делікатесом — ікрою сіги з місцевості Калікс. Легко замісіть тісто у кухонному комбайні. Потім скористайтеся ним, щоб нарізати лисички великими кусками для тапенади. Змішайте з сметаною, збитою за допомогою занурювального блендера з віночком. Ідеальна закуска.

Стильний занурювальний блендер акуратно розміститься на кухонному столі

Майстерне змішування,
турбо-швидкість

Швидкий шлях до отримання однорідних, бархатистих текстур з меншими зусиллями з вашого боку завдяки занурювальному блендеру. Наша унікальна технологія TruFlow® Pro підсилює смак, змішуючи інгредієнти швидко та більш рівномірно. Цей потужний занурювальний блендер, який легко очищувати та зберігати, поєднує леза з титановим покриттям та потужний двигун з турбо пришвидшенням для легкого змішування овочів або фруктів. Його гладенька дзвоноподібна голівка означає, що цей блендер також буде лагідним і до вашого посуду.

Овочевий соус, що покриває каструлю з приготовленою пастою

Занурювальний блендер створює розкішний торт із шоколадним мусом та малинове пюре

Професійна креативність

Легко створюйте страви ресторанного рівня вдома, день за днем. Electrolux вже протягом 90 років працює з престижними ресторанами по всьому світу, удосконалюючи та оновлюючи наші прилади для досягнення найкращого смаку. Ми створили свято рецептів, аби надихнути вас та допомогти вам дізнатися, що можна приготувати, використовуючи колекцію Masterpiece Collection™