Відчуйте, яке воно - справді легке прибирання

Відчуйте, яке воно - справді легке прибирання

Electrolux Pure Q9

Чи знаєте ви, що недавні дослідження * показали, що чистота нашого довкілля впливає на наш настрій? 81 відсоток респондентів сказали, що вони відчували себе щасливішими в чистому будинку. 85% відчувають себе більш розслабленими, 76% краще сплять і 75% відчувають менше стресу. Саме тому ми виготовляємо продукти, що роблять можливим прибирання без особливих зусиль, ці ефективні помічники завжди під рукою.


* Hunting Dynasty, Вплив чистого довкілля на щастя людей, Травень 2019

Лінійка Pure Q9

4,8

4,8(585  Відгуки )

 • Доступність одним рухом Grab & Go
 • Без втрати продуктивності
 • Створений для більш тихого прибирання
 • Надзвичайний час безперервної роботи — до 55 хвилин
 • Легке очищення щітки
 • Аксесуари в комплекті: щіточка для пилу, щілинна насадка, телескопічна насадка для важкодоступних поверхонь
4,8

4,8(220  Відгуки )

 • Спеціалізована модель для власників домашніх тварин
 • Доступність одним рухом Grab & Go
 • Без втрати продуктивності
 • Створений для більш тихого прибирання
 • Надзвичайний час безперервної роботи — до 55 хвилин
 • Легке очищення щітки
 • Аксесуари в комплекті: щіточка для пилу, щілинна насадка, подовжена насадка для прибирання шерсті з делікатних поверхонь, моторизована міні-турбо насадка для прибирання шерсті з м'яких меблів

Доступність одним рухом Grab & Go

Із режиму заряджання до прибирання - одним рухом та без зусиль. Просто візьміть пилосос та починайте прибирання.

Без втрати продуктивності*

Насолоджуйтесь повноцінною ефективністю протягом усього прибирання, навіть якщо сміттєвий контейнер заповнено. Циклонна система із повітряним спіралем в циклонічному блоці ефективніше відокремлює частинки пилу від повітря для меншого засмічення та рідшої потреби в очищенні фільтрів.

*Показник вимірюється з контейнером для пилу, заповненим спеціальним пилом DMT (стандартне тестування), згідно з вимогами IEC 5.1, 5.7 і 5.9 за максимальної робочої потужності.

Повноцінна продуктивність * / Зменшений удвічі рівень шуму **

На додачу до відсутності втрати продуктивності, ручний блок пилососа сконструйовано таким чином, щоб максимально зменшити рівень шуму, водночас із продуманим дизайном повітряного шляху всередині пилососа та приглушеним отвором виходу повітря. Рівень шуму зменшено вдвічі порівняно зі звичайною конструкцією ручного пилососа. Результат - рівень шуму лише 73 дБ (А) для портативного пристрою.

*Показник вимірюється з контейнером для пилу, заповненим спеціальним пилом DMT (стандартне тестування), згідно з вимогами IEC 5.1, 5.7 і 5.9 за максимальної робочої потужності.
** Дизайн ручного пилососа дозволяє зменшити рівень шуму вдвічі. Зниження шуму на 3 дБ (А) у порівнянні зі звичайним ручним пилососом як-от ERGORAPIDO, виміряно згідно з ISO 3743.

Надзвичайний час безперервної роботи

Неперевершені результати зі збору пилу та майже вдвічі довший час роботи у порівнянні з основним конкурентом на ринку. Обирайте між 3 потужностями роботи приладу - максимально 55 хв! Функція пам'яті дозволяє пилососу запам'ятовувати останнє встановлене налаштування потужності.

Функція Brush Roll Clean

Запатентована функція, що дозволяє видалити волосся зі щітки простим натиском на педаль. Функція активується автоматично за натиском педалі - навіть якщо пилосос вимкнено. 

Hand vaccuum

5 - ступенева фільтрація повітря***

Герметична система фільтрації утримує до 99,9% часточок між 0,3 мкм - 10 мкм для оптимального домашнього середовища.
1. Осьовий циклон з особливою конструкцією спіралі, що прискорює обертання повітря в циклоні та відділення пилу в контейнер. Зменшує ймовірність засмічення.
2. Конусний фільтр
3. Губчастий фільтр (можна мити)
4. Основний фільтр (можна мити)
5. Випускний губчастий фільтр або випускний фільтр E10 - для моделі ALLERGY (в залежності від моделі); обидва фільтри можна мити водою.

*** Показник вимірюється відповідно до EN 60312-1:2017

2 кольори 

Моделі 2 кольорів та з різноманітними аксесуарами в комплекті

 • Щіточка для пилу
 • Щілинна насадка
 • Телескопічна насадка для важкодоступних поверхонь
 • Щіточка для пилу
 • Щілинна насадка
 • Подовжена насадка для прибирання шерсті з делікатних поверхонь
 • Моторизована міні-турбо насадка для прибирання шерсті з м'яких меблів

Як чиста оселя впливає на ваше самопочуття

Ми в Electrolux впевнені, що чисте середовище може бути життєво важливим. 81% людей сказали, що відчувають себе щасливішими в чистому будинку, 85% відчувають себе більш розслабленими, 76% краще сплять*. Ми вирішили перевірити, чи можемо ми вплинути на настрій сусідів, прибравши вулиці вночі. Подивіться, чим закінчився наш експеримент і прочитайте, як ми поставили за мету виготовлення пилососів, що зробили б можливим прибирання без зусиль. 

* Hunting Dynasty, Вплив чистого довкілля на щастя людей, Травень 2019

Electrolux робить можливим прибирання без зусиль

Ми розуміємо, що прибирання може вимагати як розумових, так і фізичних зусиль. Ми також знаємо, що життя в чистому будинку може як ваше підвищити щастя, так і покращити загальне самопочуття. Ось чому ми розробляємо пилососи, що є ефективними помічниками завжди під рукою. Щоб ви могли прибирати без зусиль і відчувати себе краще.

Новий Pure Q9

Pure Q9 - наш найбільш стильний, багатофункціональний та тихий акумуляторний пилосос. Дизайн Pure Q9, натхнений преміальними інтер'єрами, створений щоб легко вписатить в сучасний міський будинок. Легкий у руці та універсальний, цей пилосос подарує вам найбільш безтурботне прибирання у вашому житті.