Поради щодо вибору електроплити для дому

Як обрати електроплиту для дому?

Тип поверхности электрической плиты

Тип поверхні

Склокерамічна. Електрична плита з варильною поверхнею із керамічного скла, яка працює за допомогою теплонагрівальних елементів. Нагрівається та охолоджується за 5-12 секунд. Є можливість блокувати налаштування. Індикатор залишкового нагріву вказує, коли поверхня цілком охолодилась. Оснащується зонами нагрівання різного діаметру, зокрема, розширюваними конфорками для великого посуду. 

Духова шафа

Духова шафа

Перед тим, як обрати електроплиту для дому, подумайте, яка духовка вам потрібна. Якщо велика духова шафа не потрібна, віддайте перевагу моделі об’ємом 56-60 л. Якщо ж ви користуєтеся духовкою часто, готуючи кілька страв одночасно, зверніть увагу на серію InfiSpace зі збільшеним до 74 літрів об’ємом, двома рівнями приготування та 5 позиціями розташування дека. Ретельні розрахунки дали змогу підвищити об’єм духової шафи на 25%, не збільшуючи при цьому габаритних розмірів. 

Мультифункціональна духовка дає можливість експериментувати на кухні, як професійний повар. Обирайте найбільш вдалий режим нагрівання – запікання, гриль, низькотемпературне приготування – для ідеальної якості страв. Система UltraFanPlus дозволяє готувати одразу кілька страв та стежить за рівномірним запіканням у кожному куточку. Термосенсор повідомить, коли страва буде готова.

Читайте про те, як обрати електричну духову шафу.  

Зручність та безпека електричних плит

Зручність та безпека

Обираємо безпечну електроплиту для дому із додатковими функціями. Регулюйте потужність конфорок ковзанням пальця. Індикатори залишкового тепла повідомлять вам, коли поверхню можна буде безпечно помити. 

Цілковитий контроль над управлінням за допомогою таймера. Задайте тривалість приготування, після чого духовка розпочне працювати й автоматично відключиться, коли збіжить час. Для безпечної та зручної роботи із деками окремі моделі духових шаф мають телескопічні спрямовувачі. Дверцята із багатошарового скла майже не нагріваються, тому ви можете не турбуватися, що діти чи домашні улюбленці можуть травмуватися. 

Великий ящик для посуду знизу електроплити дасть змогу помістити багато сковорідок та каструль. 

Легке очищення поверхні

Легке очищення

Електрична плита потребує очищення одразу після приготування їжі і не терпить значних перерв між прибиранням. Для очищення не годяться абразивні речовини і металеві мочалки – вони можуть пошкодити поверхню. Обирайте м’які губки та очищувачі, призначені для склокерамічного покриття. 

Енергоспоживання

Енергоспоживання

Топові електроплити «Електролюкс» споживають на 20% менше електроенергії, ніж аналогічні моделі класу А інших марок (розрахунок здійснено відповідно до Директиви ЄС 2002/40/ЄС). Споживання електроенергії у статичному режимі становить 0,79-0,96 кВт/год. Споживання електроенергії у мультифункціональному режимі – 0,71-0,89 кВт\год (точна цифра залежить від конкретної моделі електроплити).