Як вибрати електроплиту для дому?

Плита - головний елемент кухонної побутової техніки. Від того, як правильно підібрано прилад, буде залежати не тільки зручність самого процесу приготування, але й смак страв. Як вибрати електроплиту для дому? Про це далі в матеріалі.

Тип поверхні

Склокерамічна. Електрична плита з варильною поверхнею із керамічного скла, яка працює за допомогою теплонагрівальних елементів. Нагрівається та охолоджується за 5-12 секунд. Є можливість блокувати налаштування. Індикатор залишкового нагріву вказує, коли поверхня цілком охолодилась. Оснащується зонами нагрівання різного діаметру, зокрема, розширюваними конфорками для великого посуду. 

Духова шафа

Місткість і функціональність духовки - важливий критерій вибору. Якщо любите запікати, зверніть увагу на моделі з великим об'ємом духової камери, конвекцією і додатковими опціями.

Для поціновувачів домашньої випічки Electrolux створив серію плит InfiSpace з об'ємом камери 74 літри. 5 положень дека і 2 зони приготування відкривають нові можливості в приготуванні ваших улюблених страв. Вентилятор збільшеного розміру розподіляє гаряче повітря, дозволяючи стравам на всіх рівнях духовки запікатися рівномірно.

Зручність і безпека

Безпека - понад усе. Вибираючи електроплиту для дому, зверніть увагу на те, як добре продумано конструкцію і функціонал пристрою з точки зору безпеки експлуатації.

  • Індикатори залишкового тепла покажуть, коли конфорки охололи остаточно і їх можна буде безпечно помити.
  • Автовідключення. Встановіть тривалість приготування страви, а таймер автоматично відключить плиту по закінченню цього часу.
  • Телескопічні напрямні для безпечної і комфортної роботи з листами.
  • Багатошарове скло дверцят духовки, яке не нагрівається в процесі приготування.

Простота очищення

Чистота на кухні - головне правило. І хоча мити електроплиту зі склокерамічною варильною поверхнею досить просто, це необхідно робити регулярно. Щоб поверхня виглядала, як нова і служила довше, очищуйте її спеціальними м'якими мийними засобами без абразивних частинок. Корпус покритий спеціальним фотополімерним лаком, тож на ньому не залишиться відбитків пальців.

Внутрішня панель дверцят духовки повністю знімається, що значно спрощує її очищення від залишків жиру після запікання.

Функціонал

Хороша електрична плита - пристрій, який дозволить розширити горизонти ваших кулінарних можливостей. Широкий діапазон функцій, безліч режимів приготування і запікання - все це створено для того, щоб ви отримували задоволення від процесу приготування.

  • Функція пари в поєднанні з традиційним нагрівом створює в духовці оптимальні умови для того, щоб ваші улюблені страви були ще смачнішими.
  • Вентилятор гарячого повітря забезпечить рівномірне пропікання кожної страви на всіх рівнях духової шафи.
  • Розширені зони нагріву на варильній панелі - ви не обмежені у виборі розміру і форми посуду.

Енергоефективність

Важлива характеристика електроплити - її енергоефективність. Electrolux створив пристрої, які споживають на 20% менше електроенергії, ніж аналогічні моделі інших виробників (розрахунок проведено згідно з директивою ЄС 2002/40 / EC)

У статичному режимі плити споживають лише 0,79-0,96 кВт на годину. Споживання електроенергії в мультифункціональному режимі складає 0,71-0,89 кВт/год (точна цифра залежить від конкретної моделі електроплити).

Техніка бренду працює економно навіть під час піролітичного очищення духовки, при тому що вона розігрівається до 480°С.