Як вибрати пилосос?

У вас невелика квартира чи дім? Чи живуть вдома домашні тварини? Який саме фільтр краще та зручніше використовувати для прибирання дома? Допомогаємо розібратися вам у видах і характеристиках пилососів. 

Як вибрати пилосос: Алергія і респіраторні захворювання

Алергія та респіраторні захворювання

Забруднене повітря у приміщенні може викликати чимало проблем, особливо якщо ви страждаєте на астму чи алергію. Обов’язково користуйтеся ефективним пилососом, котрий має герметичний корпус та оснащений фільтром що відповідає стандарту НЕРА (високоефективна фільтрація повітряних часточок). Такі фільтри захоплюють та утримують у собі найдрібніші часточки пилу, алергенів, шерсті тварин та навіть вірусів, котрі можуть викликати симптоми астми та алергії. 

Ефективний фільтр – це запорука здорового повітря в оселі, а герметичність корпусу - гарантія того, що до кімнати потрапить лише чисте повітря, а весь пил залишиться всередині пилозбірника. На фактор якості фільтрації повітря обов’язково варто звернути увагу тим, хто піклується про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких. Майже всі пилососи Electrolux мають найвищий рівень фільтрації повітря – А.

Також для підвищення якості повітря у приміщенні варто подумати про використання очищувача повітря Electrolux EAP450. Завдяки 5 ступеням фільтрації він ефективно утримує ворсиння, плісняву, вихлопні гази, алергени від шерсті домашніх тварин та пилу, а також тютюновий дим. Ви можете поставити очищувач повітря у себе в спальні, і він не заважатиме вам спокійно спати всю ніч, адже його рівень шуму лише 27 дБ(А). 

Як вибрати пилосос: Домашні тварини

Домашні тварини

Шерсті тварин дуже складно позбутися, особливо якщо вона пристає до килимів та оббивки меблів. Пилосос з електро- або турбощіткою краще за все підходить для збору шерсті, а також ідеально очищує килими та приводить їх у бездоганний стан. Також зверніть увагу на пилососи, укомплектовані спеціальними додатковими насадками для збору шерсті, а також унікальними пилозбірниками єдиного формату S-bag® anti-odour, котрі завдяки спеціальному прошарку утримують у собі неприємні запахи шерсті, що можуть виникати під час прибирання.

Як вибрати пилосос: Тиша і спокій

Тиша і спокій

Із безшумним пилососом ви можете прибирати, де завгодно, не заважаючи членам родини та сусідам. Безшумні пилососи не лише дають вам змогу прибирати, не заважаючи іншим, але й одночасно слухати музику чи розмовляти по телефону. 

Звертайте увагу на рівень шуму у децибелах. Для нашого слуху різниця у 3 децибели означає, що рівень шуму зменшується вдвічі! Рівень шуму стандартного пилососа становить близько 78 децибел (А), а рівень шуму нашого найтихішого пилососа – лише 58 децибел (А). Це еквівалент рівня шуму, котрий утворює кондиціонер. Рівні шуму пилососів Electrolux вимірюють відповідно до міжнародних стандартів. 

Як вибрати пилосос: Невеликий будинок або квартира

Великий будинок чи квартира

Перш за все подумайте, де Ви будете зберігати пилосос. Вибирайте компактний пилосос, який займе небагато місця. Можливість закріплення шланга навколо пилососа допомагає економити місце для зберігання. Також подивіться на кількість і стан затискачів, якими насадка кріпиться до пилососа. Вони також спрощують зберігання. Також Ви можете вибрати вертикальний пилосос у вигляді щітки. Його компактний дизайн дозволяє просто ставити його в приховане місце, наприклад, за двері.

Зверніть увагу на пилососи з цікавим дизайном і гарні зовні. Ви можете вибрати пилосос, який виглядає так привабливо, що Ви з гордістю зможете тримати його посеред кімнати.

Невеликий будинок чи квартира

Невеликий будинок чи квартира

Перш за все подумайте, де ви зберігатимете пилосос. Обирайте компактний пилосос, який не займатиме багато місця. Можливість закріплення шлангу довкола пилососа допомагає економити місце для зберігання. Також подивіться на кількість та положення затискачів, котрими насадка кріпиться до пилососа. Вони також спрощують зберігання. Ще ви можете вибрати вертикальний пристрій у формі щітки. Його компактний дизайн дає змогу просто ставити його, наприклад, за двері. 

Зверніть увагу на пилососи з цікавим дизайном. Ви можете обрати пилосос, який виглядає настільки привабливо, що ви з гордістю можете тримати його посеред кімнати. 

Пилососите один раз на тиждень?

Пилососите один раз на тиждень?

Зазвичай люди пилососять будинок повністю один раз на тиждень. Для цього ідеально підходять звичайні пилососи, що дозволяють ефективно прибирати завдяки високій потужності всмоктування і ефективним насадкам.

Щоб зберегти вдома чистоту, можна також робити швидке прибирання - пилососити тоді, коли це потрібно, і там, де це потрібно. Для цієї мети дуже добре підходять бездротові пилососи. Вони створені, аби завжди бути під рукою, і мають компактний дизайн, що дозволяє не ховати пилосос в шафі.

Так як же краще пилососити - раз на тиждень звичайним пилососом або в міру потреби маленьким? Багато хто робить і те, і інше.

Чому б не вибрати обидва?