Підготуйтеся до доставки та встановлення вашої техніки.

Ви отримаєте інформацію від перевізника щодо дати доставки та контакти кур’єра. У разі потреби, зв’яжіться з кур’єром, щоб перенести доставку на інший день.  Будь ласка, розкажіть йому про будь-які обмеження, які можуть бути під час доставки вашого нового приладу. Наприклад: важко відшукати адресу або погана дорога, код воріт, поверх, ліфт, вузькі / нестандартні сходи тощо.

Якщо паркування поруч із вашою оселею неможливе або його буде важко знайти, розкажіть про це.

Логістична Компанія не бере на себе відповідальність за перешкоди на шляху, такі як замкнені бар'єри тощо. Якщо ви не повідомили про перешкоди для вантажівки заздалегідь, це може призвести до того, що доставка замовленого товару не зможе відбутися.

Перевіряйте товар і упаковку, коли перевізник прибуде на місце.

Установка

Важлива інформація для установки, яка буде здійснюватися компанією Electrolux через мережу офіційних партнерів. Монтаж здійснюється тільки на існуючі розетки, електричні або водопровідні труби, які повинні бути встановлені належним чином.

Рекомендуємо ознайомитись із наступним:

Вбудовувані духовки і варильні поверхні:

Якщо послуга з монтажу не може бути проведена і це пов'язано з тим, що одне з перерахованих вище не підготовлено або інша обставина знаходиться під вашим контролем, вам потрібно забронювати новий час для установки за домовленістю сторін.

Вбудована електрична поверхня

Якщо вам потрібно ще раз перевірити Технічні характеристики вашого приладу, відвідайте сторінку приладу на нашому веб-сайті та виберіть вкладку "Всі характеристики".

Перед проведенням установки перевірте наступне:

Окремо стоячі електричні плити

Перед встановленням перевірте наступне. Якщо у вас виникли сумніви чи запитання, зателефонуйте нам, щоб отримати подальшу підтримку.

Якщо вам потрібно ще раз перевірити Технічні характеристики вашого приладу, відвідайте сторінку приладу на нашому веб-сайті та виберіть вкладку "Всі характеристики".

Додаткову інформацію про обмеження та вимоги щодо нашої послуги встановлення можна знайти в наших умовах.

Вбудовані посудомийні машини:

Окремо стоячі пральні машини:

Окремо стоячі сушильні машини:

Вбудовані холодильники

Монтаж вбудованої мікрохвильової печі, вбудованої витяжки, кавомашини:

Зверніть увагу, що наші майстри з установки не можуть свердлити отвори або вносити зміни у Ваші меблі.